• Winged Creatures

Winged Creatures- Behind the Scenes

2. dubna 2011 v 10:32 | Susan
Jelikož novinky o Kotě nejsou žádně, přidám alespoň něco do rubriky k filmům, kde nám ještě pár věcí chybí. Tady jsou fotky z natáčení filmo Okřídlené bytosti, je jich opravdu dost a jsou tam smíchané fotky z celého natáčení, některé bohužel s tagem.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Winged Creatures- Stills

3. srpna 2010 v 14:52 | Susan
Pár pěkných promo fotek k filmu Okřídlené bytosti.
fanning-source.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Winged Creatures- Covers

3. srpna 2010 v 14:40 | Susan
Proma a plakáty k filmu Okřídlené bytosti. Na ten film se už strašně dlouho chci podívat, tak si ho půjdu asi konečně stáhnout:)
fanning-source.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Winged Creatures

23. července 2010 v 16:40 | Susan
Příběh Winged Creatures se soustředí na skupinu pěti lidí, kteří spolu nemají nic společného kromě jednoho zážitku. Jednoho dne se v jedné restauraci v Los Angeles stali svědky přestřelky, kdy sebevražedný útočník postřelil několik lidí a následně obrátil zbraň i na sebe. Místo plného žaludku si přítomní odnesou hluboké trauma a jejich životy se zásadně změní. Každého ta situace ovlivní odlišně a ani pokusy o profesionální pomoc nezaberou. Bude záležet pouze na nich, zdali dokážou znovu získat důvěru v normální svět.

Drama/Krimi
USA, 2008, 100 min.
Režie: Rowan Woods
Český název: Okřídlené bytosti
Hrají: Dakota Fanning, Kate Backinsale, Josh Hutcherson a další
fanning-source.blog.cz

Trailer:

 
 

Reklama

• Prosím berte na nás ohled! Ke všemu co byste odsud chtěli okopírovat na svůj blog přidejte náš zdroj! Veškerá grafika a nashromážděné fotky na tomto blogu nám daly opravdu moc práce. Kdybyste naši žádost neuposlechli, byly bychom nuceny nahlásit vás vedení blog.cz! •

copyright Fanning-source.blog.cz!
© 2009- 2011

free counters