• Videos

Behind the Scenes: InStyle UK Photoshoot

8. listopadu 2012 v 18:38 | susan
Dakota nafotila nový photoshoot pro anglické vydání časopisu InStyle, tady se můžete podívat na nádherné záběry z focení!

Dakota in Celia by WIGS

26. října 2012 v 19:04 | susan
Dakota se objevila v krátkomontážním filmu Celia pro kanál WIGS. Film byl režírován Rodrigem Garciou a kromě Dakoty v něm uvidíte ještě Allison Janney.

WIGS Sizzle Reel

10. května 2012 v 12:00 | susan
Dakota se spolu s celebritami jako Jennifer Garner, America Ferrera nebo Julia Stiles podílela na vzniku internetového projektu, který bude promítán na youtube kanálu WIGS. V rámci něho budou divákům ukázány krátké filmy, seriály a dokumenty, ve kterých vždy hraje hlavní roli žena potýkající se s různými problémy. Autory jsou filmaři Jon Avnet a Rodrigo Garcia. Tady máte trailer na projekt a až bude díl s Kotou, určitě ho přidám:)

Behind the Scenes: Elle UK Photoshoot

3. ledna 2012 v 20:48 | susan
Další článek týkající se Dakotiny oblálky pro Elle. Tentokrát nádherné vide z focení, Kota vypadá vážně jako modelka!

BTS of Oh Lola! Photoshoot

7. září 2011 v 19:03 | susan
Ahoj! Objevilo se celé video z Dakotina focení Oh Lola! pro Marca Jacobse...má sice pět minut, ale stojí za to, je to pěkně udělané. A navíc jsem vám ho i nahrála na youtube, tak hodná já jsem:)

Oh Lola!: Shooting with Dakota Fanning

18. července 2011 v 12:38 | Cassie
Opravdu krátké video z focení propagačních materiálů k Oh Lola!. Kota tu podle mě vypadá lépe než na fotkách, kde je na můj vkus strašně bílá. Výsledek máte v celém článku:


Dakota Sings With The Muppets

4. července 2011 v 12:08 | susan
Mám tu pro vás jedno rozkošné video s malou Dakotou, kde si zazpívala na jednom charitativním koncertu :)

Evian VIP Wimbledon Suite 2011

1. července 2011 v 8:09 | Cassie
Jak možná víte, Wimbledon ještě neskončil. Už týden uběhl od Evian VIP Wimbledon Suite, ale nedávno se objevilo video z této akce, kde se na okamžik mihne i Dakota. Je to sice zanedbatelná novinka, ale někdo se možná rád podívá :)
Jelikož Dakota od útlého věku hraje tenis, tak se vůbec nedivím, že se na Wimbledon vydala.


Já osobně jsem velký tenisový fanoušek, právě Wimbledon je můj nejoblíbenější turnaj (a vlastně i film :D). Včera jsem byla vážně nadšená, když Petra Kvitová postoupila do finále. Moc bych jí přála výhru, bohužel v to moc nevěřím. Držme ji všichni palce!

Oprah's Farewell Spectacular Video

29. května 2011 v 17:05 | Cassie
Tak konečně se objevilo video, na které jsme všichni tak čekali. Dakota měla tu čest se jako jedna z mnoha celebrit zúčastnit poslendího dílů talkshow Oprah Winfrey. Právě Oprah ovlivnila řadu životů, včetně toho Dakotina. Kota vystupuje s řadou dětí a děkuje ji za všechno, co pro ně tato dáma udělala. Velice dojemné video :)
Dakota má tři vstupy, taky máte překlad:

"Říkáme si 'Oprah Show děti'. Tvůj hlas byl melodií našich životů. Při každém omylu, při každém každém poprvé, byla jsi tu s námi."

"Od Oprah Show jsme se naučily, že na nás záleží a že naše životy mají hodnotu."

"Oprah děkujeme. Díky Oprah Show věříme, že dívky můžou dobít svět."

Behind the Scenes of Vanity Fair Photoshoot

18. ledna 2011 v 14:30 | susan
Pamatujete si ještě na photoshoot nafocený s Dakotou a ostatními holkami z Twilight pro časopis Vanity Fair? Tak tady mám pro vás opravdu pěkné videjko z focení včetně krátkých rozhovorů s herečkami.

What movie made you cry?

14. ledna 2011 v 12:12 | susan
Dakota spolu s ostatními celebritami jako Natalie Portman, Helena Bonhan Carter, Colin Firth, James Franco nebo i její mladší setra Elle byli zahrnuti do projektu magazínu W Best Performences. Dakota je v něm po boku těchto úžasných herců za svůj letošní herecký výkon v The Runaways. Myslím že vybrali opravdu dobře a všichni herci kteří tam jsou se letos opravdu předvedli!
Natočili mimo jiné toto video, kde se jich reportérka ptá který film je rozbrečí. Dakotinu odpověď můžete slyšet v čase 3: 02


Dakota Fanning Driving

15. prosince 2010 v 15:55 | Cassie
Tak na tohle video jsem úplně zapomněla! Když bylo Dakotě 14, zúčastnila se Ellen Degeneres Show, kde podstoupila první hodinu řízení. Myslímm, že jí to šlo moc dobře :) na videu můžete vidět i její první bouračku :D

Mattel Children's Hospital UCLA Holiday Cards

17. září 2010 v 9:42 | Susan
Jak možná někteří víte, Dakota dělá ve svém volném čase dobrovolnici v dětské nemocnici Mattel Children's Hospital UCLA.
Nedávno natočila toto pěkné vide na podporu nemocnice, určitě se podívejte.


SU2C Change the Odds PSA: Behind the Scenes

26. srpna 2010 v 11:44 | Susan
Mám tu pro vás pekné video z natáčení reklamy Change The Odds na podporu organizace Stand Up To Cancer, které se Dakota zúčastnila. To videjko stejne jako reklama je moc hezké:)

Vogue Us September 2010

20. srpna 2010 v 11:37 | Susan
Video z focení photoshootu pro magazín Vogue. Fotky vznikly kvuli akci Fashion Night Out, která se bude porádat. Kromě Dakoty ve videu můžete vidět třeba Rachel Weisz nebo Ushera.

SU2C: Change The Odds PSA

4. srpna 2010 v 9:45 | Susan
Dakota spolu s dalšími celebritami jako je Kristen Bell, Zac Efron nebo Vanessa Hudgens natočili video s názvem Change the Odds na podporu organizace Stand Up to Cancer, která bujuje proti rakovině. Je to opravdu hezky udělané a Dakoty si vážím ještě víc:)

Divided we Fail Commercial

21. července 2010 v 8:20 | Cassie
Našla jsem další reklamu s Dakotou, je to v pořadí čtvrtá na tomto blogu, nemám ponětí, kolik jich mohla natočit celkově. Dakota se tam objevuje jenom chviličku - opět je to reklama s více celebritami. Objevují se tam také Reese Witherspoon, Ben Affleck, Eva Mendes, Morgan Freeman, Joaquin Phoenix, Jeremy Piven a Garth Brooks. 
A pro zajímavost: pes, který se ve videu objevuje je Dakotin a jmenuje se Lewellen :)

Effect Lazarus Campaig

2. května 2010 v 9:16 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
New York (29.dubna 2010) - dnes byla na HBO zahájena kampaň Effect Lazarus, multi-platformní kampaň, která bude v následujících dnech propagována přes internet, tisk a TV, včetně vysílání dokumentu na HBO 24. května. Kampaň by měla zvýšit povědomí o transformativních účincích anti-retrovirové léčby na osoby žijící s HIV v Africe.
Kampaň přirovnává relativní hodnotu 40 centů na základě srovnání banálních předměty v hodnotě 40 centů, např. žvýkačku, roztěr rtěnky atd. - za 40 centů 2 pilulky, které zachrání život! Dakota na 0:36...

Dakota as Cheerleading

30. dubna 2010 v 18:55 | Cassie
Podobná dvě videa, jsem už na blog vkládala, tohle má ovšem v suprový úhel a je na něm skvěle vidět sestava (na minulém byla ze shora). Minule se mi moc nelíbila, ale změnila jsme názor, vybrali hlavně perfektní hudbu! Dakota je jedna z těch artistických roztleskávaček, takže si všimněte, že je pokáždé nahoře (musí být jedna z nejlehčích). Dakoty si můžete všimnout třeba od 0:45 (ta uprostřed), 2:31, 4:25(vlevo) nebo 2:04, kde dokonce vyvolávají její jméno. Jsem ráda že mám s Dakotou jeden velký koníček společný :D

Presidential Pledge

13. dubna 2010 v 19:59 | Cassie
I Dakota se podílela na prezidentských volbách! Spolu se spoustou slavných celebrit natočila video na podporu presidenta Obamy (lépe řečeno pro jeho zvolení). Celebrit je ve videu spousta, proto se tam Dakota objevila pouze dvakrát (0:43, 3:27)

Dakota Reciting American Presidents

28. března 2010 v 18:29 | Cassie

Našla jsem perfektní videjko! Dakota ve svých 9 letech uměla výjmenovat všechny americké prezidenti do 10 sekund. V první části máte jak jejich jména ,,zpívá'' a přitom plete, ovšem na konci videjka bude mít tu možnost, nerozumět ji ani slovo xD. Video je z natáčení Muže v ohni ...

Celebrating Early 16th Birthday - Videos

25. února 2010 v 19:25 | Cassie

K fotkám se objevilo i zajímavé videjko - už se vůbec nedivím že je vždycky tolik fotek! Dakota si neodpočině ani na své narozeniny! Fotky najdete TADY a další videa v celém článku...

Dakota & Teeth World

21. února 2010 v 16:13 | Cassie

Mám tu pro vás takové vtipné video: Pokaždé když Dakota příjde do nějaké TV Show, ptají se ji na její zuby. Ona jim potom trpělive líčí jaký má problém... dost mi to přopomíná mě xD

Dakota roztleskává

12. února 2010 v 19:00 | Cassie

Dakota: Commercial Tide

13. prosince 2009 v 20:32 | Cassie

Výjmečný okamžik: tohle je Dakotina úplně první reklama - vlastně úplně první televizní projekt, první herecké účinkování!
 
 

Reklama


• Prosím berte na nás ohled! Ke všemu co byste odsud chtěli okopírovat na svůj blog přidejte náš zdroj! Veškerá grafika a nashromážděné fotky na tomto blogu nám daly opravdu moc práce. Kdybyste naši žádost neuposlechli, byly bychom nuceny nahlásit vás vedení blog.cz! •

copyright Fanning-source.blog.cz!
© 2009- 2011

free counters