• The Twilight Saga: Eclipse

Jane Volturi Barbie

6. listopadu 2010 v 13:39 | Cassie
Mattel nedávno zveřejnil svou novou kolekci, která se týká Twilight. Kromě panenek jako Bella, Edward nebo Alice byla vyrobena i 'barbie' Jane Volturi, kterou Dakota ztvárňuje. Musím říct, že je to docela povedený počin :)
Fanning-source.blog.cz

Jak si vede Eclipse v kinech?

6. července 2010 v 14:18 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Třetí díl upírské romance Zatmění se stal o víkendu nejúspěšnějším filmem v severoamerických kinech. Snímek od pátku do neděle vydělal 69 milionů dolarů (1,4 miliardy korun). Na druhé místo se zařadila další novinka, fantasy film Poslední vládce větru, se ziskem 40,7 milionu dolarů (833 milionů korun). Na třetím místě Toy Story 3: Příběh hraček s 30,2 miliony (619 milionů kč).

Během prvního dne se před kinosály tvořily fronty mladých dívek a film překonal rekord v ziscích pro středeční premiéry. V následujících dnech ale návštěvnost opadla a za pět dnů od uvedení snímek vydělal celkem 162 milionů dolarů (3,3 miliardy korun), což je o 37 milionů dolarů (757 milionů korun) méně, než distributoři očekávali. Jeho předchůdce - Nový měsíc -  si v prvním týdnu vedl vydělal 140,7 milionů.

copyright fanning-source.blog.cz!

Eclipse TV Spot

17. června 2010 v 15:45 | Susan
Mám tu pro vás jednu upoutávku na Eclipse ve které můžete na chvíli vidět i Volturiovi tudíž i Dakotu.

Eclipse ,,reklamní'' karty

15. června 2010 v 20:25 | Cassie
S blížící se premiérou se v obchodech a na internetu samozřejmě začaly objevovat různé výrobky a upoutávky. Dakota jako Jane je vidět docela dost! Přináším vám speciální reklamní kartičky, které jsou ovšem ve špatné kvalitě:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Eclipse Posters

22. května 2010 v 10:17 | Cassie
Objevily se první Eclipse postery s Dakotou alias Jane. Tentokrát se mi moc nelíbí, i když logo je vážně geniální!

free image host  imagebam.com

Volturi scene - Eclipse

16. května 2010 v 11:58 | Cassie
Jak už jsem psala, objevila se scéna z Eclipse. Jsou na ní Volturovi a my jsme konečně svědky Janeiny krvežíznivosti. Musím uznat, že trailer Zatmění měl něco do sebe, ale tahle scéna mě jenom utvrzuje v mém názoru o ,C'kových hercích a vyumělkované atmosféře... sice to Dakotě v kariéře pomůže, ale za jakou cenu?


free image host free image host

Eclipse - Fotky

8. května 2010 v 10:53 | Cassie
imagebam.com  imagebam.com  free image host  imagebam.com

Eclipse Promo

24. dubna 2010 v 20:33 | Cassie
Kromě dvou trailerů byly nedávno zveřejněny i promo fotky. Je ve formátu PNG, ale časem by se mělo objevit i ,,normálně". Mně se na nich Dakota celkem líbí :)

free image host  free image host  imagebam.com

Eclipse on Oprah Winey Show

23. dubna 2010 v 19:28 | Cassie
Dakota v pátek představila nový Eclipse trailer v show Oprah Winey. K divákům mluvila přes online kameru (moc jí to slušelo), ale přišlo mi spíš, že se zůčastnila jen aby se neřeklo. V show se naživo objeví až 13.května spolu se svými hereckými kolegy Kristen Stewart, Robertem Pattinsonem a Taylorem Lautnerem!

The Eclipse Trailer Parody

22. dubna 2010 v 18:25 | Cassie
Není nic nového a protože se mi nechce přidávat fotky, hodila jsem vám sem jedno velice povedené video! Je to trailer k Eclipse, ovšem skvěle upravený :D angličtina v něm není nijak složitá a tak se určitě bude bavit každý! Mě naprosto dostal!

Campaign to promote reading! Twilight saga posters

20. dubna 2010 v 18:19 | Cassie
American Library Association zveřejnila tyto plakáty na podporu čtení Twilight sagy. Na prvním dílu byly Bella a Edward, na druhé Jacob a na třetí naše Dakota alias Jane Volturi. Obě fotky jsou úžasné!

imagebam.comimagebam.com

zdroj: daily-dakota.blog.cz

Eclipse promo

8. dubna 2010 v 19:56 | Cassie
Že by se už něco začalo objevovat? Obrázek je sice ve špatné kvalitě, ale myslím že je už jasné, že jsou to proma k Eclipse, v podobě kalendáře. Dakotu jsem vám označila, její fotka vypadá pěkně!
Fanning-source.blog.cz

Eclipse Trailer

11. března 2010 v 15:56 | Cassie
Fanoušci Twilight ságy se opět dočkali nového traileru, takže budou celý rok jako nadržení xD. No nic, Dakota se tam jednou objevila a dokonce i promluvila!


free image host free image host
 
 

Reklama

• Prosím berte na nás ohled! Ke všemu co byste odsud chtěli okopírovat na svůj blog přidejte náš zdroj! Veškerá grafika a nashromážděné fotky na tomto blogu nám daly opravdu moc práce. Kdybyste naši žádost neuposlechli, byly bychom nuceny nahlásit vás vedení blog.cz! •

copyright Fanning-source.blog.cz!
© 2009- 2011

free counters