• The Runaways

The Runaways na DVD česky!

2. března 2011 v 17:09 | Cassie
Vasdím se, že o Dakotině nejnovějším počinu The Runaways už jste dlouho neslyšeli! Já na tuhle chvíli čekala dost dlouho: právě včera vyšlo v České republice DVD k filmu s českým dabingem. A co je na všem nejlepší? Už teď se dá stáhnout z internetu. Já samozřejmě preferuji originál, ale alespoň část dabingu bych chtěla pro porovnání slyšet.
DVD vyšlo s časopisem H.C.E. za úžasnou cenu 99,-kč. Cena je tak nízka zejména proto, že film v ČR nebyl promítán v kinech (nebo spíše jen málokde) a rovnou vyšel na DVD.

Další skvělou zprávnou je, že film bude 24.3.2011 vysílat stanice HBO. Kdo má zájem o dabing, může se na něj těšit od 20:30!

imagebam.com imagebam.com

Making of The Runaways

15. července 2010 v 18:28 | Cassie
Vůbec nevím, jestli jsem vám sem už něco podobného dávala, ale tohle jsou viděa z natáčení The Runaways. Je to docela zajímavý pohled do zákulisí, můžete vidět jak se natáčely různé scény a hlavně video komentují hlavní představitelky a také skutečné zpěvačky Uprchlíků.

The Runaways Parody

1. července 2010 v 13:19 | Cassie
Film je samozřejmě film, ale SB Lucy na blog zveřejnilo parodii na The Runaways, což jsem sem prostě musela dát! Tahle parta dělá parodie na Stmívání, takže jí určitě můžete znát. Mně se video moc líbí, jenom to pozměnění textu k Cherrybomb stojí vážně za to :D


Behind the Scenes of The Runaways

28. června 2010 v 13:56 | Susan
Objevilo se pár krásných fotek z natáčení The Runaways, kde Dakotu můžete vidět se svými kolegyněmi včetně Kristen a i s Charie Currie, kterou Dakota ve filmu ztvárnila.
Fanning-source.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Runaways official DVD&Blu-Ray

20. června 2010 v 11:27 | Cassie
Před pár dny byl zveřejněn oficiální obal k The Runaways a nyní vám ho přinášíme i my! Abych řekla pravdu, čekala jsem, že bude sladěn do červené barvy, a že někde uvidím uvidíme ,,višen'' symbolizující píseň Cherrybomb. Celkově není špatný, ale s modrou to prostě není ono... Amazon.com nabízí (jako předběžnou cenu) $16.99 za DVD a $19.99 za Blu-Ray. Jednotlivé oblay si můžete prohlédnout v celém článku:
Fanning-source.blog.cz

The Runaways - Graphic

6. června 2010 v 16:00 | Cassie
Mám tu opět nějakou tu grafiku, tentokrát zaměřenou na The Runaways. Je to mix všeho, najdete zde wallpapery, blendy i kresbičku Cherie Currie.

free image host free image host free image host free image host free image host
free image host

The Runaways on DVD!

30. května 2010 v 10:42 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Mám pro vás skvělou zprávu, bylo určeno datum vydání Uprchlíků na DVD. Amazon upozornil, že by DVD mělo v USA vyjít 20.července! The Runaways se v kinech bohužel moc neuchytily, a proto DVD vychází necelé dva měsíce po premiéře. Více informací zatím není...

The Runaways: Dress Rehearsals

24. března 2010 v 18:11 | Cassie
Tyhle fotky nejsou proma, jak by se ze začátku mohlo zdát, ale jsou ze zkoušet šatů k filmu. Překvapuje mě, že se na nich Dakota mračí...

free image host free image host

The Runaways: Movie Scenes

11. března 2010 v 16:06 | Cassie
Stejně jako u Cherry Bomb, kde se objevil dokonce celý videoklip vám přináším i něco málo z dalších písní! Jsou to kratičké scény z filmu. Ze tří videí Dakota zpívá solo pouze na jednom, ale vážně stojí za to se podívat na všechny! Na druhém videu zpívá Kirsten Stewart a Kota pouze tancuje a třetí video je pouze záběr z film, kde skupinu obléhá obrovská skupina fanoušků!

They're Killing It

The Runaways - Cherry Bomb official video

10. března 2010 v 20:00 | Cassie

Na 100% se podívejte, je tam dost nových momentů!

The Runaways Premieres

9. března 2010 v 18:15 | Cassie
10/03 - Show "Jay Leno"
11/03 - Premiere In Los Angeles
14/03 - Premiere In Toronto
15/03 - Premiere In Vancouver
16/03 - Show "Regis & Kelly" and "Jimmy Fallon"
17/03 - Premiere In Nova York
18/03 - Festival SXSW, Premiere In Austin, Texas

Tady vám dávám podrobný přehled všech věci ohledně Uprchlíků! Zítra se Dakota zůčastní Jay Reno Show, takže budou konečně nějaké nové fotky (i videjko). Bude tam povídát něco ze zákulisí TR, takže se možná dozvíme něco nového! Hned následující den Premiéra TR v Los Angeles... kdo se těší víc než já?!

Dakota Fanning & Kristen Stewart - Cherrybomb!

4. března 2010 v 17:02 | Cassie
Tak jsem se konečně dočkala! Konečně vyšla písnička Cherrybomb, a příjde mi úplně stejná jako originál. Můžete posoudit sami, Dakota tam ale moc slyšet není... brzy dodám skvělé wallpapery!


A už byla spuštěna i oficiální filmová stránka, kterou naleznete tady. Dala jsem vám sem pár fotek, abyste měli představu, jak zhruba vypadá. Mně se její rpovedení moc líbí!

free image host free image host free image host free image host free image host

The Runaways T-Shirts

27. února 2010 v 15:43 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Už mě to moc nebaví, každý můj druhý článek začíná na The Runaways... je toho vážně moc! Dnes už je to třetí Uprchlickej článek! No ale zpátky: jak se premiéra blíží (už ani měsíc!) objevují se i nové produkty, já narazila na trička. Časem toho ale přibyde víc a tak se určitě můžete těšit na hrníčky, mikiny, plakáty a další hlouposti s tímto filmem. Všechny trička stojí kolem 38 dolarů a nejsou nic moc, taková jednoduchá ale mě se líbí:

The Runaways: porovnávání nových a starých hrdinek!

27. února 2010 v 15:23 | Cassie
Vůbec jsem nevěděla jak tenhle článek pojmenovat xD. No a teď k tématu, na oficiálních stránkách filmu jsem narazila na zajímavou fotku: můžete na ní vidět jak vypadaly opravdové členky skupiny The Runaways a porovnat je s jejich novými mladými já! Myslím že Dakota je Cherie Currie vážně dost podobná (i když tedy hezčí). Kristen to samé :)

The Runaways Soundtrack!

27. února 2010 v 10:24 | Cassie
Kromě nové fotky z natáčení, kterou můžete vidět nad tímto textem se objevil i oficiální tracklist k filmu! Dakota na něm nahrála pouze čtyři písničky, zato je ale ta jedna ze všech nejslavnější!

1. Nick Gilder - "Roxy Roller"
2. Suzi Quatro - "The Wild One"
3. MC5 - "It's A Man's Man's Man's World"
4. David Bowie - "Rebel Rebel"
5. Dakota Fanning - "Cherry Bomb"
6. The Runaway - "Hollywood"
7. Dakota Fanning - "California Paradise"
8. The Runaways - "You Drive Me Wild"
9. Dakota Fanning & Kristen Stewart - "Queens Of Noise"
10. Kristen Stewart & Dakota Fanning - "Dead End Justice"
11. The Stooges - "I Wanna Be Your Dog"
12. The Runaways - "I Wanna Be Where The Boys Are (Live)"
13. Sex Pistols - "Pretty Vacant"
14. Joan Jett - "Don't Abuse Me"

... v celém článku si můžete poslechnout originální verzi songu Cherry Bomb:

TV Spot The Runaways

25. února 2010 v 17:25 | Cassie
A teď už TV Spot v pořádné kvalitě! Taky jsem vám sme přidala pár screenů z klipu, abyste měli představu!


free image host free image host free image host free image host

The Runaways Animce

18. února 2010 v 19:03 | Cassie
Už nějakou dobu mám tenhle článek uložený, ale nějak se mi nechtělo ho zveřejnit! No a když jsem se k tomu dostala, tak jsem zapoměla z jaké stránky je mám xD... moc se omlouvám neznámému zdroji!

The Runaways Posters

12. února 2010 v 14:01 | Cassie
Konečně bylo zveřejněno víc posterů k The Runaways! Jsou sice v horší kvalitě, ale určitě se na ně podívejte!

free image host free image host free image host free image host

První oficiální Poster + Logo 'The Runaways'

22. ledna 2010 v 19:55 | Cassie
Tak zase něco k The Runaways. Byl zveřejněn první poster, který se mi vážně moc líbí a logo, které už zřejmě znáte. Film by měl mít premiéru na jaře tohoto roku - bližší datum není známo...
Fanning-source.blog.cz
Je to narážka na nejslavnější z písní The Runaways, Cherrybomb. Mohli jste ji slyšet například v traileru.

First official 'The Runaways' scene!

21. ledna 2010 v 18:13 | Cassie
Konečně zase něco nového z Runaways! Už se objevily první fotky a trailer - ale od té doby se to všechno jakoby zastavilo a producenty do světa nic neposlali. Nyný se exkluzivně můžete podívat na první oficiální scénu z filmu! V celém článku máte překlad videa + se objevily i další nové stilly!The Runaways - Fotky

31. prosince 2009 v 10:00 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
free image host free image host free image host free image host free image host

The Runaways Teaser Trailer

17. prosince 2009 v 17:04 | Cassie


Konečně se objevil první předběžný trailer k filmu The Runaways (Uprchlíci). Já už snad můžu dodat jen jediné: není pochybu o tom, že to bude pecká! Dakota teda vypadá děsně (co Kristen ostatně taky), ale k t době tohle všechno patří. Myslím že tahle role Dakotě hodně pomůže odvázat se v mysli ostatních od role dětské herečky: film bude velice divoký!

The Runaways

5. prosince 2009 v 21:58 | verczaaa
Floria Sigismondi je zkušená režisérka videoklipů, a nyní se vrhá i na filmovou režii. The Runaways je její filmový debut. Jedná se o životopisný film o skupině The Runaways, která byla v podstatě první dívčí rocková skupina vůbec. Holky v čele s Joan Jett založily skupinu už jako teenagerky, a úspěch se dostavil velmi rychle. Ve skupině ale byly velké problémy s penězi, a každá z nich viděla společnou budoucnost trochu jinak, takže nastal konec. Ve filmu si zahrála například Kristen Stewart, nebo mladičká herečka Dakota Fanning.

Hudební / Drama
USA, 2010, 105 min
Režie: Floria Sigismondi
Český název: Uprchlíci
Hrají: Dakota Fanning, Kristen Stewart, Johnny Lewis a další...
Fanning-source.blog.cz

Trailer:

 
 

Reklama

• Prosím berte na nás ohled! Ke všemu co byste odsud chtěli okopírovat na svůj blog přidejte náš zdroj! Veškerá grafika a nashromážděné fotky na tomto blogu nám daly opravdu moc práce. Kdybyste naši žádost neuposlechli, byly bychom nuceny nahlásit vás vedení blog.cz! •

copyright Fanning-source.blog.cz!
© 2009- 2011

free counters