• Site

Důležité to datum!

10. října 2011 v 20:45 | Cassie&Susan

Vzpomínáte si ještě, co se dělo touto dobou před dvěma lety? Že ne? Tento blog začal oficiálně fungovat!
Jsem na sebe pyšná... vůbec jsem nečekala, že mi tato fansite takhle dlouho vydrží. Chtěla bych vám všem poděkovat! I když už nejsem tak aktivní, jako třeba před rokem, Vy sem stále chodíte a zanecháváte komentáře. Moc si všech pravidelných návštěvníků a spřátelených stránek vážím :) bez vás bych tu určitě nebyla ;)

Musím také říci, že se za ty překrásné dva roky Dakota pěkně změnila. Z roztomilé dívenky s modrýma očima se pomalu stala dospělá herečka. Strašně bych ji přála, aby se na světle reflektorů i nadále udržela! Moc doufám, že se přesně za rok dočkáme podobného článku :)

Proč blog.cz?

26. dubna 2011 v 20:41 | Cassie

Podobný článek už chci napsat delší dobu, jen jsem se k tomu zatím neměla šanci dostat. Nadpisek určitě hovoří za vše.... proč zrovna blog.cz? Chtěla bych vás hned z prvu ujistit, že pravděpodobně NIKDY nehodlám přesídlit na jiný server. Příjde mi to nesmírně nepraktické, nejen z toho důvodu, že všechny materiály musíte ukládat znovu. Většina lidí 'přestupuje' zejména proto, že už nechce patřit mezi ty nezkušené blogery - chce se dostat profesionálně výš. Na jednu stranu je chápu: například mě často vytáčejí malé holky, co si zakládají 'CoOl Bloqísky', kopírují, píšou přihlouplé komentáře a prostě si myslí, jak nejsou IN. Důvody jsou různé a je jich mnoho, stejně si ale myslím, že se blog vyplatí víc. Z mého pohledu je blog nesmírně praktický na ovládání - to je určitě velké plus. U Když si zařídíte povedený design, můžou i vaše stránky vypadat profesionálně - návštěvník se v nich lehce zorientuje. Na ostatních serverech musíte většinou ovládat HTML, což pro dost lidí není jen tak. Já sama ho sice ovládám dobře, ale pouštět by se mi do toho nechtělo. Největším kladem je pro mě ale to, že blog je skoro bezporuchový. Říkejte si co chcete, ale tohle je má osobní zkušenost, zejména zahraniční blogy a fanstránky jsou pro mě často mimo provoz. Odkazy se dlouho načítají a muka to jsou i tehdy, když chcete zveřejnit komentář. Napsala bych i tohle: když přestoupíte, příjdete o návštěvníky. Myslím že dost lidí mi určitě potvrdí, že se jim na cizí servery nechce chodit, většinou mají podobné problémy jako já...

Tohle je samozřejmě pouze můj pohled, byla bych vážně ráda, kdyste napsali ten svůj.

Vyhodnocení třízení

30. března 2011 v 17:29 | Cassie

Třízení tu bylo 10 dní, takže jsem na vás nijak zvlášť nespěchala. Nezapsali se všichni, ale ti, na které jsem spoléhala naštěstí ano!
Teď k odpovědím: slova, co měla vytsihovat náš blog si byla poměrně 'příbuzná'. Asi bych vybrala dvě, které jste používali nejvíce: aktuální a originální. Právě za to druhé jsem ráda! Děkuju :)

A jak dopadlo Dakotino slovo? Odpovědi byly tentokrát dost různorodé, ale pokud bych zase měla udělat průměr, řeknu talent. Dost často jste také uvedli, že je to blondýnka :D Jedno SB dokonce vymyslelo vlastní slovo :D

Třízení

21. března 2011 v 18:14 | Cassie

Nebojte se, tohle nebude klasické třízení. Popravdě mě ty otázky typu 'proč chceš nadále zůstat SB' rozčilují. Když se nezapíšete nic se neděje, to já stejně rozhodnu, jestli zůstanete nebo ne. Člověk ale nikdy neví, proto bych vás prosila abyste následující úkol udělali. Mohla by z toho být zajímavá hra :D
+ rozhodla jsem se udělat novou TOPku. Přidám jeden celý řádek, takže buďte zvědaví.

1.) Jméno
2.) Napište jedno slovo, který si myslíte, že charakterizuje náš blog
3.) Teď zase slovo, které charakterizuje Dakotu
4.) Na závěr mi sem lípněte nějakýho hezkýho smajlíka :D

Varování: koušu

21. února 2011 v 13:01 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Takže jak jsem předpokládala: k rekonstrukci jsem se dokopala až v únoru. Vážně nevíte, jak moc jsem ráda, že to mám za sebou.
Chtěla bych nejprve promluvit k některým z vás: všechny ty změny jsem vymýšlela sama, vlastně všechna úprava článků a grafika, co na blogu naleznete pochází z mé hlavy. Ať už jde o rozcestníky, candids nebo štítky k filmům, všechno mi dalo zabrat. Chápu, že se to třeba někomu líbí, ale myslím, že není důvod to hned 'odkoukat' a snažit se dělat úpravu podobně. Já nejsem slepá, jak si někteří z vás asi myslí. Nechci jmenovat nikoho konkrétně, ale doufám, že si sáhne do svědomí... stojí jeho blog za to, když nemá vlastní nápady?

Raději zpátky k rekonstrukci. Změnila jsem toho dost, pojďme si to projít:

Dárek k prvním narozeninám

11. října 2010 v 17:28 | Cassie
Annie, jedno z mých nejstarších a nejvěrnějších SB, která má také blog o Dakotě Fanning si našla čas a udělala nám krásné přáníčko! Moc děkujeme, já osobně byla na měkko :) Také bych chtěla poděkovat za všechny vaše gratulace, moc potěšily!

imagebam.com

Důležité okamžiky si zaslouží proslov!

10. října 2010 v 11:11 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Tak ani jsem se nenadála a už je to za mnou. Je to rok, co jsem nezávisle založila blog o Dakotě Fanning. Tehdy jsem nevěděla, jestli vydrží - měla jsem poměrně úspěšný blog o Harry Potterovi a nic mi nechybělo. Možná jsem ale pociťovala potřebu se zdokonalit. A tak tu dnes píšu s bohatou zkušeností o blogovém světě, a sama nevím, jak je možné že tenhle blog vydržel...
Celé to začalo jedním malým nápadem. Chatovala jsem po ICQ s Verczouu a pověděla jí, že se chystám založit si druhý blog (nebo spíše přibližně třetí pokus o můj druhý blog). Zeptala se mě o kom. Já jí samozřejmě pověděla, že jsem se rozhodla pro Dakotu Fanning, v ČR téměř neznámou herečku, která by si to zasloužila. To jí přišlo zajímavé. Říkala, že kdyby měla druhý blog, udělala by ho zrovna o Dakotě. A bylo to jasné...

Třízení SB... bůh ví kolikáté :D

26. července 2010 v 13:22 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Jako obvykle jsem to o prázdninách trošičku přehnala a nabrala jsem spoustu SB, kolikrát ani nevím, s kým jsme spřátelené! Proto jsme se se Susan dohodly, že uděláme třízení. Necháme ho tu asi 14 dní... teď kdo se zapisovat nemusí: samozřejmě ELITE affiliates, která jsou v menu. Potom ti, co jsou momentálně pryč (ale na vás si počkám) a potom SB z mého HP blogu! Všichni ostatní:

1. Jméno
2. Web
3. Líbí se vám tu? Co byste vylepšili?

Jinak bych vás všechny poprosila, abyste odpověděli na poslední otázku, děkuju!

Actual

13. července 2010 v 17:27 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Akutálně si můžete všimnout, že jsem se konečně dokopala dodělat ikonky pro SB do menu! Vypadá to hrozně, ale na to si zvyknu :D. Jen chci říct, jsou to blogy, se kterými jsem spřátelená už strašně dlouho a díky nim jsem ještě stále tu... jistě, mám vás všechny moc ráda, ale tyhle mě něčím zásáhly, ať už kvalitou nebo třeba tím, že je vedou skvělé osoby :)
Proč je poslední políčko prázdné? Jednoduše proto, že jsem se nemohla rozhodnout mezi dvěma adminkami a kdybych je tam dala obě, nepřišlo by mi to fér (limit je pro mě limit).

Další kapitolou mého života jsou moje SB z HP blogu, které mám snad ze všech nejradši... ať už je to Gina, Verky, Dadela nebo Emmush. Jste pro mě prostě Ti, s kterými jsem ze všech nejdéle, vždycky jste mě podpořili a rádi jste přestoupili na jiný blog, i když vám Dakota asi nic moc neříkala :) No moc děkuju, nejste v menu protože k vám chodím denně i když možná nenapíšu komentář... jste blogy, které se mi vryly do paměti! Mám vás moc ráda (a to mluvím o všech!)

Co se to děje?

11. července 2010 v 20:54 | Cassie
Co to? Najednou kouknu na návštěvnost a nějakejch 40 lidí online! Tak si říkám co se teda děje? Že by se blog.cz pomátl? 200 lidí jsem ještě nikdy neměla... je to děsně divný, najednou se to přehnalo a nezanechalo to ani komentář :)
Fanning-source.blog.cz

PS: Zítra jedu na Zatmění do kina, takže v nejbližších dnech můžete čekat i mou otravnou recenzi :D

Výsledek Třízení SB

17. dubna 2010 v 17:54 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Dnes jsem ukončila třízení a hodnotila bych ho velice pozitivně. Ti, na kterých mi nejvíc záleželo se zapsali! Tentokrát jsem se rozhodla udělat i nějaké výjmky a ke každému SB jsem něco napsala....


Kdo se tedy zapsal? Klik na celý článek...

A jak to tedy dopadlo?

10. dubna 2010 v 14:18 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
A jak to tedy s tím Facebookem dopadlo? Většina byla pro, menšina proti, ale rozhodla jsem se sama... Facebook nebude! Už tak jsem na blogu každý den jako závislák a kdybych měla ,,řádit'' ještě na FB, bylo by to nejspíš moc... chci taky normálně žít! Navíc jak už psala Liden, nějaký fanclub Dakoty (nebo naší stránky) můžeme založit i zde: jenom byste se zapsali a nic pro to dělat nemuseli... časem to tak udělám, tak se těšte!

+ nezapomeňte se zapsat do třízení (nováčky neberu!)

Veselé Velikonoce!

5. dubna 2010 v 8:00 | Cassie
Chtěla bych všem popřát Veselé Velikonoce! Je to pěkný svátek a to nejen díky tomu, že máme prázdniny! Kluci ať vymrskají co nejvíce holek a děvčatům přeji hodně trpělivosti... po 12h samozřejmě nezapomeňte na kbelík s ledovou vodou! Udělala jsem vám taky přáníčko, docela se mi líbí - je takové pozitivní (ale nic složitého)! 
Fanning-source.blog.cz
Přeje Zajíček (většina lidí ví)

Naše stránka na Facebooku?

4. dubna 2010 v 18:28 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Co si o tom myslíte? 

Poslední dobou je to dost populární. Nejdřív jsem byla úplně proti tomu, přišlo mi to zbytečné a takové ,,namyšlené'', ale teď by mě docela zajímalo, kolik lidí fandí našemu blogu... nejsem sice nijak naivní, že by se jich zapsalo hodně, ale určitě by to bylo zajímavé, kdyby měl náš blog 2 portály. Psala bych tam aktualizace, zaváděla diskuze apod. Byl by to takový fanklub, ovšem to by neznamenalo, že byste tam museli chodit! Tak co myslíte? Měla bych to udělat?!

Fanning-source.blog.cz

2.třízení Affs / SB

2. dubna 2010 v 16:12 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Sice na konci února to první třízení skončilo, ale od té doby jsem nabrala vážně hodně webových přátel a nebaví mě obíhat někoho, kdo to nedělá alespoň tak často jako já. Nejde mi o komentáře, spíš chci vědět, jestli sem vůbec chodíte! Nebudu nikoho zvýhodňovat, budete v bezpečí když se zapíšete... omlouvám jedině Susan, která tu do května nebude! Třízení ukončím 17.4...

POZOR: nenabírám nová Affs!

Dakota Fanning Czech links

21. března 2010 v 14:24 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Napadlo mě udělat takovej rozpis českých blogů o Dakotě Fanning! Všechny funkční weby seřadím podle stáří a podle velikosti... pokud byste ještě někdo o nějakém čistě o Dakote věděl, tak se určitě ozvěte, budu ráda! Budu sem uvádět pouze blogy, které jsou i v dnešní době aktualizované. Blogů o Dakotě je hodně, ale ne o všechny se někdo stará!

Podle velikosti:

Spolumajitel ?!

4. března 2010 v 17:59 | Cassie
Nevím sice, jestli si to definitvně přeju ale myslím že by se hodil/a 3.spolumajitel/ka. Netvrdím že nestíhám, netvrdím že mě tenhle blog nebaví ale přece jenom je toho na mě moc, protože spolumajitelka verczaaa poslední dobou není vůbec aktivní, což sice chápu ale sem tam by sem nějaký článek hodit mohla.

Celý blog táhnu sama, každý den obíhám Aff, kterých je přes třicet a sama se divím, že mám ve škole dobré známky! Blog, mě rozptyluje a já bych to chtěla minimalizovat.... proto bych se někoho chtěla zeptat, jestli by se nechtěl stát právoplatným majitelem tohoto blogu. Nevezmu jen tak někodo a pokud vůbec někoho vyberu, bude muset projít tvrdým školením, ovšem pokud mi to pomůže udělám to! Sice docela pochybuju, že se někdo přihlásí ale:

Máte tedy někdo zájem? Klidně i SB

Výsledek třízení Affiliates

21. února 2010 v 20:00 | Cassie
Od 5.února jste měli možnost se zapsat, kdo tak neúčinil tak ho mažu, až na Kristen ©, která se nezapsala ale byla v ellite, takže ji pouze dám do top. Ale teď k ostattním, zůstávají:

susan
Michelle
Lucy
Vevinka

První sčítání Affiliates!

5. února 2010 v 15:48 | Verczaaa&Cassie
Podívala jsem se do histroie a pořádně se podivila!
Blog už je tu s vámi skoro půl roku (od října minulého roku...) a my ještě neměli ani jedno to správné třízení SB:

1.) Jméno
2.) Web
3.) Přoč chceš pokračovat

- zapisovat se můžou i noví zájemnci!

HAPPY NEW YEAR!

1. ledna 2010 v 0:00 | Verczaaa&Cassie
A je tu opět nový rok a tentokrát už 2010tý! Chtěly bychom Vám popřát všechno nej, ať se Vám všechno co chcete vydaří a hlavně hodně zdavíčka, protože toho není nikdy dost! Dále také nemálo štěstí v blogovém světě a v neposledním místě i ve škole!

První 1000 !!!

15. prosince 2009 v 17:52 | Cassie
Tak díky Vám už nás za necelé tři měsíce navštívilo 1000 návštěvníků (což je ale dost hrozně, když si pomyslíte, že by to za rok byly pouhé 4000...)

Doufejme, že bude návštěvnost dál růst - poslední dny báječně roste!


Ještě jednou děkujeme:

Adminky Verczaaa&Cassie


Od premiéry New Moon sucho!

10. prosince 2009 v 16:49 | Cassie
Myslím že nadpis mluví za vše. Od té doby, co se uskutečnila premiéra Nového Měsíce se nikde o Dakotě neobjevila ani malinká zmínka. Dneska jsem přidala Timeline, kterém je nádherně vidět, jak se Dakota měnila.

A co dárky? Už máte všechny, mě ještě zbývají 3 a vůbec s emi do nich nechce! A co cukroví a takový ty Vánoční ,,tradice''?

Zrovna dneska jsme s kámošema plánovali, že nacvičímě na třídní besídku nějaký číslo a potom já a deset dalších jedinců možná přespí ve škole x)

Doufám že to výjde!

» Site

5. října 2009 v 22:03 | ...

AFFILIATES
» Naše spřátelené stránky
____________________________________
PAST LAYOUTS
» Předešlé kabátky blogu
____________________________________
UPDATES
» Aktualizace novinek
____________________________________
• ADMINS •
» Správkyně těchto stránek
____________________________________
» Důležité momenty v životě blogu


.
 
 

Reklama

• Prosím berte na nás ohled! Ke všemu co byste odsud chtěli okopírovat na svůj blog přidejte náš zdroj! Veškerá grafika a nashromážděné fotky na tomto blogu nám daly opravdu moc práce. Kdybyste naši žádost neuposlechli, byly bychom nuceny nahlásit vás vedení blog.cz! •

copyright Fanning-source.blog.cz!
© 2009- 2011

free counters