• Personal / with Fans

At Her Graduation Ceremony

7. června 2011 v 11:30 | susan
Tak Dakota nám úspěšně odmaturovala:) Velké gratulace! Je opravdu šikovná:) A včera měla taky slavnostní ceremoniál, kterým v Americe ukončují oficiálně studium a který jim tak závidím:) Každopádně se z tohoto ceremoniálu objevily i fotky, tak si můžete Kotu jako úspěšnou maturantku prohlédnout:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photos 0.3.

11. dubna 2011 v 15:23 | susan
Mám tu pro vás nové osobní fotky s Kotou, které byly pořízeny někdy během března, kdy se na Dakotine střední škole konal ples, takže Kota je asi na fotkách se spolužáky a s nějako učitelkou:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans 0.3

19. ledna 2011 v 17:53 | Cassie
Během posledního měsíce se na internetu objevilo pár fotek Dakoty s fanoušky. Na prvním snímku můžete dokonce vidět hlavní hrdiny Twilight. Ten kluk měl štěstí, vyfotit se najednou se všemi rozhodně není jendoduché! Další dvě fotky jsou ze supermarketu, nejspíš je fotily dvě různé osoby.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal photos 0.2

8. července 2010 v 18:35 | Cassie
Další soukromé fotky, dvě z nich si můžete pamatovat z Jay Leno Show. Neřekla bych, že jsou všechny úplně ,soukromé'. Některé jsou podle mě z nějaké televizní reportáže nebo rozhovoru, ale to je pouze můj názor :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal photos 0.1

27. června 2010 v 14:42 | Cassie
Dakota hraje takřka odmalička, ovšem viděl jste někdo nějakou fotku, kde je ještě hodně malinká?! Fotku, když byla jako miminko je prostě nemožné najít, tak jsem vám alespoň našla fotky když jí byly přibližně 3 roky. Kvalita je upozorňuji příšerná, nejspíš jsou z nějakého rozhovoru, který dělali s její matkou apod.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans 0.2

9. listopadu 2009 v 14:33 | verczaaa
Takže opět další fotky z fanoušky. Fotky jsou z Las Vegas nebo New Yorku.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

With Fans 0.1

8. listopadu 2009 v 14:21 | verczaaa
Na některých fotkách je ještě hodně malá a na té první v druhé řadě je se svou mladší sestrou Elle.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
 
 

Reklama

• Prosím berte na nás ohled! Ke všemu co byste odsud chtěli okopírovat na svůj blog přidejte náš zdroj! Veškerá grafika a nashromážděné fotky na tomto blogu nám daly opravdu moc práce. Kdybyste naši žádost neuposlechli, byly bychom nuceny nahlásit vás vedení blog.cz! •

copyright Fanning-source.blog.cz!
© 2009- 2011

free counters