• Miscellaneous

Most Wanted by Richard Phillips

21. ledna 2011 v 20:03 | Cassie
27. ledna bude v Londýně otevřena výstava 'Most Wanted' od Richarda Phillipse. Objeví se na ní deset obrazů, které jsou inspirovány dnešním mladým Hollywoodem. S radostí můžu oznámit, že jedna z celebrit bude i Dakota. Kromě ní se na plátně objeví i Miley Cyrus, Kristen Stewart, Taylor Momsen nebo Robert Pattinson. A co je zajímavé? Všechna plátna budou v nad-životní velikosti!
Fanning-source.blog.cz

Dakota & gift from Cherie Currie

4. září 2010 v 12:32 | Cassie
Našla jsem dost zajímavou fotku! Když Dakota v únoru slavila své 16.narozeniny, samozřejmě pozvala své přátele a kolegy. Cherie Currie, kterou Dakota ztvárňuje v mladém věku ve filmu The Runaways jí darovala dřevěnou kytaru s vyrytým názvem tohoto projektu! Vypadá to úžasně, dárek jí musel moc potěšit :)
Fanning-source.blog.cz

Dakota's braces

12. června 2010 v 16:00 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Našla jsem dosti zajímavou fotku (předem se omlouvám za její kvalitu). Dost zajímavý přístroj, že? Já jsem v puse už taky měla různé ,,strašáky'' o kterých se vám ani nezdálo, ale tohle zdaleka ne :D Dakota si musela vytrpět své, já bych tohle prostě nenosila, myslím, že je to něco na podporu růstu čelisti... vypadá to, že to ze začátku mohlo být dost bolestivé!

Dakotina karikatura 0.2

4. června 2010 v 16:00 | Cassie
Tenhle obrázek je podle mě vydařenější než ta předchozí karikatura. Strašně se mi líbí, prostě je mi ohromně sympatický zejména barvičkama a hlavně očima! Nějaký umělec si na tom musel vyhrát!
Fanning-source.blog.cz

Kreslená Dakota

22. května 2010 v 13:47 | Cassie
Tak jsem se prohrábla serverem deviantart.com a uložila všechny tyhle nádhené obrázky! Žasnu nad tím, jak někdo dokáže tak nádherně kreslit! Mně osobně se asi nejvíc líbí Dakotina kresba alá Cherie Currie nebo úplně poslední fotka! A jak jste na tom vy?

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host
free image hostfree image host

Dakotino tetování

23. března 2010 v 19:23 | Cassie
Kvůli The Runaways si Dakota nechala udělat dočasné teotvání na rameno v podobě višně. To na obrázku sice není ono (tamto je o dost menší), ale určitě je zajímavé! Možná že bude vidět na více fotkách, i když časem zmizí... Nechala si ho udělat od Kat Von D v Lopez Show Tonight! Videjko tady.
Fanning-source.blog.cz

Dakotina karikatura

2. března 2010 v 18:15 | Cassie
I Dakota má svou karikaturu! Můžete ji vidět na oblálce časopisu News Notes (scany jsem bohužel nikde nenašla)... ale fotky z jedné akce kde tento časopis drží najdete tady. Karikatura se jí moc nepodobá, měli přidat rovnátka xD

Dakota plete

20. února 2010 v 14:38 | Cassie
Našla jsem perfektní fotku ukazující Dakotinu velkou zálibu: pletení! Je o ní známo, že si natáčecí dny zkracuje pletením ponožek pro své filmové kolegy!
...

Copyright Fanning-source.blog.cz!

Dakota jako Avatar

14. února 2010 v 18:31 | Cassie
Nádhera... nějaký zdatný grafik vytvořil z jednoho Dakotina shootu Avatara s její podobou, ale vážně dokonalého!

Teen Vogue Photoshoot: Behind the Scenes '09

14. února 2010 v 12:31 | Cassie
Fotky z focení photoshootu pro Teen Vouge Magazine. Tenhle shoot je asi nejkrásnější vůbec, který Dakota kdy nafotila a proto vám sem musím dát i tenhle dodatek! Už hotový shoot najdete ZDE. V célém článku máte i video:

free image host free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host

Dakotiny autogramy :)

30. prosince 2009 v 15:19 | verczaaa
Jak jsem se tak koukala na Dakotiny autogramy, všimla jsem si, že téměř všude se podepisuje: Love Dakota Fanning a věk, který měla když to podepisovala. Teda na to, že byla tak malá se podepisovala bravůrně.. což se nedá říct o mě, když mi bylo devět :D
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Dakota Fanning do The Sims 2

25. prosince 2009 v 13:00 | Cassie
Bohužel nevím kde stáhnout x)

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

zdroj: daily-dakota.blog.cz

Timeline

20. prosince 2009 v 12:57 | verczaaa
Koukala jsem, že tu nemáme tolik zajímavostí, takže tady máte časovou osu. No nebyla roztomilá?? :)

Taco Bell - Oblíbený podnik Dakoty Fanning

20. října 2009 v 15:23 | Cassie
Na internetu jsem narazila na pár zajímavých věci okolo Dakotina života. Jednou z nich je její nejoblíbenější mexický podnik Taco Bell (web), kam chodí pravidelně jídávat. Obvykle si prý dává Nachos Bel Grande s extra sýrem, což vypadá zhruba takhle:
Do podobných restaurací chodí například Miley Cyrus se svou rodinou nebo Vanessa Hudgens...

Dakotin dům

10. října 2009 v 17:37 | Cassie
Tak tady Dakota, Elle i jejich rodiče společně žijí!
 
 

Reklama
Reklama

• Prosím berte na nás ohled! Ke všemu co byste odsud chtěli okopírovat na svůj blog přidejte náš zdroj! Veškerá grafika a nashromážděné fotky na tomto blogu nám daly opravdu moc práce. Kdybyste naši žádost neuposlechli, byly bychom nuceny nahlásit vás vedení blog.cz! •

copyright Fanning-source.blog.cz!
© 2009- 2011

free counters