• Man on Fire

Man On Fire - Zajímavosti

2. dubna 2010 v 14:53 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
  • Opening weekend (23. - 25. 4. 2004) znamenal pro 70-milionový akčňák výdělek 22,7 mil. dolarů, což byl největší v kariéře Danzela Washingtona. Celkový zisk se nakonec vyšplhal na 78 milionů. 
  • Tony Scott film původně chtěl natočit už v roce 1980, ale studio mu příliš nedůvěřovalo, protože ještě neměl ve filmografii mnoho hitů. Snímek nakonec vznikl pod režijním vedením Elieho Chouaraquiho a hlavní roli ztvárnil Scott Glenn. Tony Scott tehdy natočil Top Gun, který celosvětově vydělal 500-krát víc peněz, než Chouraquiův Muž na mušce (Man on Fire, 1987), který měl premiéru rok po leteckém hitu.

Man On Fire - Posters

1. dubna 2010 v 9:27 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
free image host free image host free image host free image host free image host

Man On Fire - Behind The Scenes

1. dubna 2010 v 9:23 | Cassie
Nádherné fotky, když byla Dakota malá a točia dramata jako je tohle, určitě zařila spoustu adrenalinu. Viz fotky na střeše!
Fanning-source.blog.cz
free image host free image host free image host free image host free image host

Man On Fire - fotky

3. února 2010 v 19:15 | Cassie
free image host free image host free image host free image host free image host

Man On Fire

31. ledna 2010 v 11:00 | Cassie
Mexické podsvětí se začalo bavit novým sportem - únosy pro peníze. Mezi majetnými obyvateli, zejména těmi, kteří mají děti, se šíří panický strach. Řada z nich pro své potomky najímá osobní ochranku. Do tohoto světa vstupuje John Creasy , bývalý tajný agent a zabiják, který už v podstatě rezignoval na život. Jeho přítel Rayburn ho ve snaze vytrhnout z letargie přivede do Mexika City a dohodí mu práci tělesného strážce devítileté Pity Ramosové. Creasy sice o práci ochranky nemá zájem, a už vůbec ne o ochranu malého děvčátka, ale vědomí, že nemá na práci nic lepšího, ho přiměje tento úkol přijmout. Předčasně vyspělou dívku a její dotěrné otázky týkající se jeho života sice zpočátku těžce snáší, ale ona pomalu proniká do jeho zdánlivě nepřístupného nitra. Vzájemné pouto a Creasyho nově nalezený smysl života se zhroutí v okamžiku, kdy je Pita unesena. Přestože je v průběhu únosu těžce raněn, stává se Creasy "mužem v ohni". Přísahá, že zabije každého, kdo se do tohoto únosu namočil. A nikdo ho nezastaví.


Akční / Thriller / Drama / Krimi
USA, Velká Británie, 2004, 146 min
Režie: Tony Scott
Český název: Muž v ohni
Hrají: Dakota Fanning, Danzel Washington, Marc Anthony a další...
Fanning-source.blog.cz

Trailer:

 
 

Reklama

• Prosím berte na nás ohled! Ke všemu co byste odsud chtěli okopírovat na svůj blog přidejte náš zdroj! Veškerá grafika a nashromážděné fotky na tomto blogu nám daly opravdu moc práce. Kdybyste naši žádost neuposlechli, byly bychom nuceny nahlásit vás vedení blog.cz! •

copyright Fanning-source.blog.cz!
© 2009- 2011

free counters