• Interviews

Dakota at BBC Breakfast '12

26. října 2012 v 18:58 | susan
Rozhovor s Dakotou v anglickém pořadu Breakfast vysíláném na BBC o jejím filmu Now is Good

Elle Interview

2. ledna 2012 v 12:12 | susan
V bodech jsem vám tu sesumírovala Dakotin rozhovor pro Elle, abyste tak věděli, na co pěkného se jí ptali. Celé se mi to překládat nechtělo a navíc je šance, že se rozhovor objeví ui u nás v čekém eEle, tak uvidíme:)

O jejím mladistvém věku:
Připadalo mi, že žiju věčnost, ale pak jsem si uvědomila: ,,Je mi vlastně jenom 17." Nemyslím, že by měla být nějaké věková hranice na záliby. Víte, co myslím?

O nechtěné pozornosti:
Chci být opravdu jen herečkou. Opravdu nedělám nic, co by mělo lákat pozornost. Slává zní tak namyšleně. Kdo jsem, abych sama sebe tak nazývala?

O tom, jak se nechce nechat ovlivnit fyzickým vzhledem:
Lidé vždy mluví o těch, kdo vypadají dobře a o těch, kdo ne. Je to v nás, když to tam necháme. Já jsem to tam nechala do jisté míry. Jen nedovolím, aby to ovlivnilo volby, které dělám.

O své mladší sestře Elle:
Je neuvěřitelně svobodná a má své srdce otevřené. Víte přesně, co si myslí jediným pohledem na ní. Je neuvěřitelná..Nevím, ale někdy si přeju, abych byla víc jako ona.

O tom, jak se nesrovnává se sestrou:
Považujeme se za zcela odlišné entity. MYslím tím, že si nejsme ani pobní.

Lynn Hirschberg's Screen Tests

15. února 2011 v 18:12 | Cassie
Konečně se objevil i celý rozhovor s Dakotou pro Magazín W. Popravdě by mě zajímalo, jestli si vlasy do této podoby upravila, nebo jestli je to přirozené :)

Best of the Twilight Saga Unscripted

28. července 2010 v 11:18 | Susan
Tohle videjko jsem našla na stepheniemeyerova.blog.cz a je to takové interview se všemi herci z Twilight ságy. Ačkoliv je trochu delší určitě nebudete litovat, když se na něj podíváte, dost se totitž nasmějete:)

Marie Claire Interview

19. července 2010 v 10:52 | Susan
fanning-source.blog.cz
Přeložila jsem pro vás rozhovor z časopisu Marie Claire, tak snad si ho rádi přečtete a budete tomu aspoň trochu rozumět:)

Školní uniforma na Campbell Hall, soukromé biskupské škole v severním Hollywoodu, Kalifornii, kdysi navštěvované Mary-Kate a Ashley Olsen a nyní Dakotou Fanning a její mladší sestrou, Elle, je striktní: khaki sukně, šortky nebo kalhoty, bílé tričko s límečkem, námořnický svetr a uzavřené boty. ,,Dalo by se vlastně nosit klidně i tohle." říká starší Fanning s upřímně modrýma očima, světlými vlasy, mléčně bílou kůži a jemnými údy jako od malíře Johna Currina kroutící se v její sukni na krémově zbarveném hedvábném sedátku, které doprovází veselé cinkání jejích náramků. Sedíme naproti sobě v tiché místnosti na Sunset Tower Hotel v Los Angeles. Myslím, že její sukně by mohla být ucházející, ale bílé bavlněné tílko pod kterým prosvítá podprsenka by mohl být důvod k zamyšlení. Stejně tak pět palců dlouhé hnědé Marni sandále, které na sobě měla na svých 16. narozeninách v únoru a které podstatně zvětšují její drobná chodidla.

Dakota at Jimmy Kimmel '10

2. července 2010 v 16:25 | Susan
Dakota ve četvrtek byla v show Jimmyho Kimmela. Celý rozhovor je opravdu zábavný. Probrali zkoušky na vysokou, řidičák, Twiight a zaběhli i ke slavným osobnostem a taky budete moc vidět malou Dakotu, jak si jde pro podpis:)

Rozhovor pro DFW

27. června 2010 v 22:09 | Susan
Fanning-source.blog.cz
Dakota nedávno poskytla krátký rozhovor pro stránku dfw.com ve kterém jí byly položeny jen čtyři otázky.

Dakota už není tou ,,roztomilou Dakotou Fanning". Je jí sice teprve 16 let, ale při pouhém rozhovoru po telefonu by vás to ani ve snu nenapadlo. V nedávném rozhovoru v Los Angeles při propagování Eclipse působila jako ostřílená a zkušená herečka a tou taky je: debutovala ve svých 5 letech v reklamě na Tide a od té doby má na kontě okolo 40 filmů a reklam.
Při rozhovoru po telefonu bych jí tipoval, díky jejímu vyjadřování, okolo 26 let. Byla zdvořilá, okouzlující a inteligentní a vůbec ne uhihňaná. Mluvili jsme převážně o její roli Jane v Elipse.

Jimmy Kimmel Live Twilight Special '10

25. června 2010 v 9:05 | Susan
Ve středu byly zveřejněny videa ze speciálního dílu Show Jimmyho Kimmela věnovaného Eclipse. Saozřejmě se zúčastnila i Dakota a tady jsou dvě videa, kde můžete vidět Dakotu. Jimmy se Dakoty znovu ptal na zkoušky na vysokou, které nedávno dělala. Fotky z pořadu naleznete tady.

Dakota at Jay Leno Show '10

22. června 2010 v 20:10 | Susan
Dakota byla včera hostem v show Jaye Lena. Vypadala vážně úžasně a celý rozhovor s ní byl dosti zábavný:)
Na začátku se bavili o sportu především o basketbalu a o tenisu, který Dakota hrála a můžete tam vidět i fotku Dakoty jako malé tenistky. Dále přešli na koncerty a Dakota prozradila, že první koncert, který navštívila byl Britney Spears. Bavili se také o tom, co dělá ve volném čase, jaký byl její středoškolský ples a samozřejmě o Eclipse.

Access Hollywood Interview '10

15. června 2010 v 18:02 | Susan
Dakota, Bryce Dalas Howard a Xavier Samuel poskytli tento krátky rozhovor. Dakoty se tam moderátorka ptala na vztah mezi ní a Kristen. který je v reálu a který pak předstírají ve filmu, a pak se dostali k přijímačkám na vysokou, které Dakota nedávno dělala a nemohla se proto zúčastnit jedné Twilight akce.

Dakota at The Today Show '10

14. června 2010 v 17:19 | Cassie
Když nejdou vkládat fotky, hodím vám sem alespoň video. Jak už jsem psala, Dakota se 7.6. zůčastnila The Today Show, kde byla zpovídána zejména kvůli Eclipse. samozřejmě se zeptali i něco málo ze soukromého života :) Moc jí to slušelo, i když má opět šaty tělové barvy, vypadá úžasně!

Dakota On Oprah '10

16. května 2010 v 11:48 | Cassie
Video je sice na netu už dost dlouho, ale vůbec se mi nechtělo přidávat, dokopala jsem se až dneska! Uvidíte v něm i scénu z Eclipse, kde Dakota jako Jane zabíji... Show není celá, dala jsem vám sem pouze části s Dakotou!

Interview with Dakota and Kristen

7. dubna 2010 v 18:31 | Cassie

Velký hukot se děje ze strany fanoušků kolem nového snímku o kapele s Dakotou Fanning a Kristen Stewart, o filmu The Runaways.

,,Uprchlíky jsem neznala!''

29. března 2010 v 20:07 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
"Než jsem dostala scénář, jména The Runaways nebo Cherie Currie mi skoro nic neříkaly. Hned jsem se podívala na nějaká online videa z jejich koncertní šňůry. Našla jsem video, kde zpívaly Cheri Bomb a došlo mi, že v tom filmu vážně hrát chci! Spousta si mě stále spoluje s tou malou hočičkou z Jmenuji se Sam a podobných rolí," říká Fanning v jednom slunném jarním odpoledni ve svém pokoji v hotelu Regency, po dni plném tiskových konferencích. Potom se svalí obečená na gauč - má na sobě hubené džíny, rozvázané šněrovací boty, šedé sáčko a pod ním tričko s potiskem. Kolem krku jednoduchý Tiffanyho náhrdelnk v podobě zlatého klíče.

Dakota udělala rozhovor pro USA Today. Více najdete v celém článku

Lopez Tonigh Show

23. března 2010 v 20:18 | Cassie
Dakota se zúčastnila Lopez Tonigh Show, kde jí jako dárek udělali falešné tetování!


Dakota Fanning on Jimmy Fallon (17.3.2010)

21. března 2010 v 12:29 | Cassie
Dakota se nedávno zůčastnila další show, tentokrát s Jimmym Fallonem. Opět hovořili o The Runaways a Kristen Stewart si nakonec pro Dakotu připravila malé překvapení! Dak vypadala velice hezky:

Birthday interview!

15. března 2010 v 19:13 | Cassie
23. února bylo Dakotě Fanning 16 let a pořádně to oslavila!
Svou rodinu a nejbližší přátele pozvala do vyhlášené luxusní restaurace Villa Blanca v Beverly Hills, kde si všichni nejprve pochutnali na skvělé večeři a pak došlo i na krájení narozeninového dortu.

"Miluju čokoládu, takže i dort musel být čokoládový," prozradila nadšená Dakota s tím, že to byl zatím nejkrásnější večer jejího života.

Přesto na něm ale chyběla jedna velmi důležitá osoba. "Kristen nemohla přijet kvůli práci, slíbila mi ale, že narozky pak oslavíme jen spolu," svěřila se. Dakota dostala spoustu dárku, ze všeho nejvíc se ale teď podle svých slov těší, až půjde skládat řidičské zkoušky.

V USA se totiž smí řídit už od šestnácti a Dakota si chce co nejdřív pořídit vlastní auto!


zdroj: dakota-fanning-source.blog.cz

Jay Reno Show (12.3.2010) - Screencaps

15. března 2010 v 18:29 | Cassie
V pátek 12.3. se Dakota objevila v Jay Reno Tonight Show. Video z rozhovoru můžete najít zde. Nyní vám přináším pár sceenů, Dakota má opět úžasnou gestikulaci (jako vždy)!

free image host free image host free image host free image host free image host

Minirozhovor Dakoty z červeného koberce!

14. března 2010 v 11:00 | Cassie
Ve čtvrtek se konala premiéra Dakotina nejnovějšího filmu The Runaways, proto novinářům neunikla šance zeptat se jí na její očekávaný film z Twilight Ságy: Eclipse.

"V New Moon jsme tě viděli až při druhém traileru, ale tady jsi už v prvním a procházíš se tam s Volturiovými, máš z toho radost?
Dakota: "Haha, ale ano, mám."

Jaké bylo natáčení mezi tebou a Kristen? "Já myslím, že to bylo jiné než u New Moon. Přes The Runaways jsme se staly opravdovými kamarádkami a byla velká zábava, takže natáčení bylo jiné než předchozí. Byla to sranda."


Video v celém článku

Jay Reno Show (12.3.2010)

13. března 2010 v 17:18 | Cassie
Dakota se včera zúčastnila tolik očekávané Jay Leno Show. Hovořila např. o svých narozenínách (a své plačící sestřenici), o svém shootu pro magazín V a také o The Runaways! Videjko vřele doporučuju!


The Runaways MTV Interview (10.3.2010)

11. března 2010 v 15:04 | Cassie
40 sekund z rozhovoru pro MTV! Dakta vypadá nádherně, tentokrát ji ale předčila žlutě oděná Kristen Stewart! U videa byl i krátký článek, ale protože byl takřka o ničem, nedala jsem vám ho sem. V celém článku máte další dvě části jako pokračování!


Rozhovor Dakoty pro MF Dnes (6.1.2010)

12. února 2010 v 12:26 | Cassie
Vůbec jsem o tom nevěděla, ale v lednu vyšel v MF Dnes rozhovor s Dak... tady máte scan a celý rozhovor najdete v celém článku:

free image host

Los Angeles (Od zvláštního zpravodaje) - Sága Stmívání je fenomén. Literární i filmový. Není divu, že Dakota Fanningová, jež v druhém snímku série ztvárnila upírku Jane, je už ve svých patnácti letech mezinárodní hvězdou. Již předtím se však objevila třeba po boku Toma Cruise ve snímku Válka světů či namluvila hlavní postavu animovaného filmu Koralína a svět za tajnými dveřmi... V novém pokračování ságy Stmívání Nový měsíc představujete Jane, členku rady Volturi.

Press Conference The Runaways Video

1. února 2010 v 15:00 | Cassie

Dakota o The Runaways + o Kristen

23. ledna 2010 v 9:25 | verczaaa
Dakota (15) mluvila v Times o převzetí role Cherie Churrie na jevišti, o poutu mezi ní a Kristen. Čtěte:

O přátelství s Kristen: "Mužeme se opravdu říct, že je nám spolu fajn. Pro film je to opravdu důležité, aby byl vztah dobře zobrazen. A tak samo jsme i v reálném životě."

O výrůstání role, kterou hraje: "Celkem jasně jsem vykreslila, co se děje s Cherie v mém věku. Chce aby i nadále jednala sama za svůj život. Nakonec všichni ti, co vyrostou, půjdou stejným způsobem. Jen se snažím, aby to bylo přirozeně tak jako já."

O provedení melodie ve filmu The Runaways: "Když jsi tam, a slyšíš film, váš zpěv a uvidíš taneční pohyby, které jsou tak trochu symbolické - když jsi tam, a je čas tvého života, máš pocit, že jsi jedna z těch rockových holek zapár minut. Je to opravdu zábava!"

zdroj: source-about-twilight-saga.blog.cz

Rozhovor pro magazín V

6. ledna 2010 v 16:35 | Cassie
Dakota je nesmírně nadšená, protože už měří 159 cm a může tedy nakupovat v ženských, aniž by je museli upravovat. Dakota řekla magazínu V: "Ted', když už jsem starší, jsem konečně v tom správném věku, kdy můžu nosit šaty prakticky pořád."

O sexy vzpurné rockerce, polibku mezi dívkami, a šňupání kokainu v The Runaways:
"Opravdu se mi líbilo, jak se zabývají takovou problematikou v životopisném filmu, protože to bylo něco, co se doopravdy stalo, bylo to natočené podle skutečnosti, není to jen příběh o patnáctce, která se bouří. Je to skutečný příběh o slušné a milé holkce ze střední tzv. princezničky do špatné rockové zpěvačky."

O líbání s Kristen Stewart pro film: "Je to velmi vášnivý polibek. Byly jsme si velmi blízko, jak nejvíc to šlo."

O kokainu: "Byl to vlastně rozdrcený vitamín B. Měly jsme ho celkem dost, takže nám s Kristen, z něj pěkně porostou vlasy."


zdroj: source-about-twilight-saga.blog.cz
 
 

Reklama


• Prosím berte na nás ohled! Ke všemu co byste odsud chtěli okopírovat na svůj blog přidejte náš zdroj! Veškerá grafika a nashromážděné fotky na tomto blogu nám daly opravdu moc práce. Kdybyste naši žádost neuposlechli, byly bychom nuceny nahlásit vás vedení blog.cz! •

copyright Fanning-source.blog.cz!
© 2009- 2011

free counters