• Favorite Celebs

TOP10: ♀1: Reese Witherspoon

13. února 2012 v 20:49 | Cassie
Na vrcholu je pro mě už nesmírně dlouho… je to moje inspirace, je to můj idol, modní ikona - Číslo jedna bych nevyměnila za nic na světe. Reese Witherspoon bych popsala jako herečku s tajemnou jiskrou, jen co ji vidím na plátně, zvedne mi to náladu. Její grimasy mi na tváři pokaždé vykouzlí úsměv.
Viděla jsem s ní téměř 30 filmů a musím uznat, že mně nikdy nezklamala. Samozřejmě se najde pár těch slabších, ale Reese je skvělá prostě všude. Dokáže zahrát naprosto všechno! Pro většinu lidí je to typická herečka z romantických komedií - každý jí má zafixovanou jako Elle Woods nebo June Carter, což mě popravdě dost štve. Zkuste se podívat na nějaké její starší filmy… určitě nebudete zklamáni! Já osobně ji mám nejraději v dramatických polohách. Nejraději mám filmy Kdo s koho, Nebezpečná síť a Voda pro slony. Zmínila bych i Velmi nebezpečné známosti, Maniaka nebo Pleasantville: Městečko zázraků. Prvním filmem byla samozřejmě Pravá blondýnka, potom jsem ji spozorovala v A co když je to pravda.. a už o jelo :)

Reese pro mě není jenom herečka, je to také osobní vzor, se kterým mám spoustu věcí společných. Líbí se mi, že i přes všechnu tu popularitu je stále nohama na zemi. Snaží se být skvělá matka, mít zdraví životní styl a přitom je to tvrdě pracující žena, která ráda zkouší nové věci. Jeji nadační činnost pro Avon je také obdivuhodná! Občas mě při čtení jejích rozhovorů mrazí… Pro mě je to prostě úžasná osoba. Její kouzlo mně drží už strašně dlouho, já sama doufám, že nikdy nepustí!

TOP10: ♀2: Kirsten Dunst

9. srpna 2011 v 14:28 | Cassie
Kirsten je pro mě naprosto zvláštní. I přes její 'rušný' soukromý život jí mám nesmírně ráda a vážím si jí jako osobnosti, ne jenom jako herečky. Od ostatních kolegiň se liší způsobem hraní… vždycky mě v něčem překvapí. Už jako malá mi vytřela zrak v Interview s upírem, kdy mi naskočila husí kůže… tak vyspělý výkon od mladé herečky se vidí málokdy (a to mám blog o Dakotě Fanning!). Její výkony jsou vždy suverénní, vidíte ji v jedné roli a pochybujete, že by se tam někdo hodil lépe. Dokáže se vtělit do naprosté pohoďačky, stejně jako dokáže vybuchnout a metat blesky… obojí s naprostou rezervou. Sleduju ji už dost dlouho a doteď sama nevím, jaké role jí sedí nejvíc. Ona zvládá všechno!
Určitě nejraději ji mám ve Wimbledonu, což je naprostá srdcovka! Zářila pro mě v povedené satiře Krása na Zabití a (samozřejmě) ve Spidermanovi. Dále zmiňuji i Marii Antoinettu, Elizabethtown, Úsměv Mony Lisy nebo Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám. Kirsten pro mě ještě dlouho zůstane záhadná dívka se zvláštní energií… taková, jakou ji mám ráda!

TOP 10: ♂3: Hugh Grant

4. srpna 2011 v 16:20 | Cassie
Právoplatné třetí místo u mě drží Hugh Grant - výborný anglický herec s nesmírnou sexy aurou! Zbožňuju na něm tu hravost. Hodí se k citlivým charakterům, stejně jako ke sprostým rebelům nebo lakomým podvraťákům. Může hrát naprostého záporáka, ale i tak je vám sympatický. Mé srdce si získal v Deníku Bridget Jones, který patří k mým nejoblíbenějším filmům. Výborný byl také v Notting Hill, kde mě naprosto odrovnal svými brýlemi! Zmínila bych určitě i Darebáčky a Jak na věc. Je mi líto, že se zpohodlněl a nechal zaškatulkovat do určitých rolí. Ráda bych ho viděla v nějakém dramatu nebo thrilleru. Samozřejmě se nejvíce hodí do komedií a romantických záležitostí, ale podle mě má na víc. Necháme se do budoucna překvapit! Nadruhou stranu: která žena by odolala jeho úsměvu nebo Mickovým modrým očím?

TOP10: ♀3: Dakota Fanning

4. června 2011 v 16:27 | Cassie


Možná se někdo bude divit, že Dakota není moje nejmilejší herečka. Ze všech celebrit ji věnuji nejvíce času, ale najdou se ještě dvě, které jsou mému srdci bližší. Každopádně je pro mě Kota tou nejlepší mladou herečkou dnešní generace.

Už jako malé dítě dokázala zahrát role, se kterými by měli problémy i dospělí. Ve světlech reflektorů se pohybuje od útlého věku a přesto je pořád stále skromná a vidí svět 'obyčejnýma' očima. Její talent, krásu i charisma by ji mohl kdekdo závidět... tohle všechno je Dakota Fanning. Přesně si vzpomínám na okamžik, kdy jsem si ji poprvé zamilovala. Bylo mi asi 9 a u babičky jsem sledovala Holky z lepší společnosti. Už dřív jsem s Dakotou viděla 2-3 snímky, ale tenhle mě naprosto okouzlil. Osudovým film jsem ale viděla teprve před dvěma lety - Push. Kota na mě neuvěřitelně zapůsobila, byla to pro mě osoba, o které jsem prostě chtěla vědět víc. A tak jsem založila tento blog.

Kde se mi Dakota nejvíc líbila? Popravdě řečeno hrála spoustu rozmanitých charakterů a myslím, že všechny ji výborně sedly. Byla mi sympatická v každé roli. Vlastně se ale jeden film těm ostatním liší. Ve Hře na chovávanou hrála vážně úžasně děsivě, zastínila i samotného De Nira!

TOP 10: ♂4: Rowan Atkinson

16. května 2011 v 18:37 | Cassie


Pokud jde o Rowana, lidé se obvykle dělí na dva tábory. Na jedné straně jsou ti, kteří ho nemusí, na druhé pak ti, kteří ho zbožňují. Já osobně ho považuji za výborného komika, který dal život dnes už legendární postavě pana Beana.

Určitě mnozí z vás ví, že mám slabost pro anglické herce a především také pro anglický humor. Rowan rozhodně zahrnuje obojí :). Nejdříve tedy k jeho nejslavnějšímu počinu: Mr. Bean je parádní hňup, jehož nezapomenutelná dobrodružství znám a miluju už od malička. Jeho legendární auto, roztomilý méďa a proužkované pyžamo budu mít v paměti ještě hodně dlouho. Je to prostě osobnost, kterou si mnozí budou pamatovat déle, než opravdové celebrity. I Rowan bohužel zůstaně ve stínu své postavy, přestože je to výborný herec. Filmů natočil poměrně dost, ani škála charakterů není malá. Já osobně si ho nejvíc pamatuju z Milionového závodu, Univerzální uklízečky a Johnnyho Englishe (další velký charakter!). Rowan je ale především komik, více než do filmového průmyslu mi sedí na prkna divadla. Musí to být úžasný zážitek, vidět někoho takového na živo. *BEAN*

TOP10: ♀4: Jennifer Aniston

27. března 2011 v 12:23 | Cassie

Asi málokdo si dnes Jennifer Aniston nespojí s Rachel Greenovou ze seriálu Přátelé. I já se toho několik let marně snažím zbavit...
Jennifer je velice talentovaná herečka, která má bohužel špatnou ruku při výběru rolí. V nadprůměrných filmech září, těch ale bohužel tolik není. O seriálových rolích se snad ani nemusíme bavit, ohledně filmových rolí se mi ale nejvíce líbila ve snímku Marly&Já po boku Owena Wilsona. Tato role ji dokonale padla na tělo! Dále bych chtěla zmínit filmy Až tak moc tě nežere, Božský Bruce a Rozchod. Zbytek už je bohužel průměrnější...

Co mám na ni nejradši? Strašně se mi líbí, jak se během těch deseti řad Přátel dokázala dostat ze škatulky rozmazlené tatínkovi holčičky do role soběstačné ženy. A zase jsme u mého osudového seriálu :)
Věřím, že Jenny do budoucna nejaké lepší role chytne. Podle mě by už neměla brát romantické komedie a projednou vzít nějaké drama. Ve filmu Hodna holka byla přece skvělá!

TOP 10: ♂5: Colin Firth

10. března 2011 v 16:51 | Cassie

Už jsem vám říkala, že jsem ujetá na britské herce?! Miluju anglický film obecně a tak v mém žebříčku nesmí chybět ani jeho největší hvězdy. Jedním z nich je čerstvý oscarový herec Colin Firth. Ten si mě naprosto získal v obou částech Deníku Bridget Jonesové, který patří k mým nejoblíbenějším.
Colin už není nejmladší, ale stejně ho mám strašně ráda. Je nesmírně sympatický, vypadá jako gentleman, ale umí ukázat i 'chlapskou zuřivost'.
Určitě každý znáte filmy jako Láska nebeská, Kouzelná chůva Nanny McPhee, Dívka s perlou nebo Co ta holka chce. A vzpomínáte si ještě na hit Mamma Mia?! Všechny tyto filmy mám z velké části ráda právě díky němu. S Colinem snadno poznáte, Jak je důležité míti Filipa (ne, to nebylo myšleno jako erotická poznámka :D).

TOP10: ♀5: Scarlett Johansson

28. ledna 2011 v 15:58 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Scarlett je pro mě bohyně... symbol krásy a luxusu. Tahle slečna má nejspíš dar od Boha: neznám člověka, který by měl takový talent a byl tak neuvěřitelně sexy. Ale zpátky k filmům :D.

Scarlett natočila řadu úžasných snímků, které si chváleli jak kritici, tak i diváci. Jsem velkým fanouškem Woodyho Allena, proto mezi mé nejoblíbenější patří Sólokapr a Match Point: Hra osudu. I když to jsou dvě naprosto rozdílné role, Scarlett září. Miluju také filmy V dobré společnosti a Až tak moc tě nežere. Určitě by stál za zmínení i scifi-thriller Ostrov. Na Scarlett mám nejradši, že ví co chce. Ať už je to ten její ostrý styl hraní nebo pouze romantický úsměv - všechno stojí za to. Těším se na její další trháky, které jsem ještě bohužel neviděla.

TOP 10: ♂6: Owen Wilson

28. prosince 2010 v 9:44 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Owena jsem do TOP10 původně dát nechtěla, ale po nedávném shlédnutí filmu Nesvatbovi se ve mě něco hnulo. Vždycky jsem ho měla moc ráda, ale filmy s ním jsem nijak nevyhledávala... on se tam pokaždé nějak připletl. Miluju jeho charisma - to je jasná věc, on prostě nemůže být nesympatický. Plus mám ráda jeho vlasy, zní to divně, ale ty mě na něm kromě komediálního talentu zaujaly nejvíc.

Nědokážu jednoznačně rozhodnout, kde byl pro mě nejlepší. O 'prestižní titul' se perou Marley&Já a již zmínení Nesvatbovi. Určitě stojí za zmínění Tenkrát na východě a Zoolander. Dále už to byly spíše vedlejší role jako v Noci v muzeu, Armageddonu nebo Cesta kolem světa za 80 dní. Určitě se těším na jeho další snímky, pohodové komedie mě nikdy nepřestanou bavit :)

TOP10: ♀6: Hayden Panettiere

24. října 2010 v 11:18 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Hayden je pro mě srdcová záležitost. Mám ji ve svých oblíbených déle, než mé číslo jedna. Čím to? Můj úplně první stažený film byl právě s ní...

Jednalo se o film Bravo Girls: všechno nebo nic a bylo to už dávno. Je to puberťácká blbost, ale stejně se na něj vždycky ráda podívám, hlavně díky ní. Nejvíce si mě získala v seriálu Hrdinové, který jsem kvůli ní začala sledovat a kde konečně dokázala, že není jenom malá neschopná hvězda Disney. Filmů s ní jsem neviděla mnoho, a docela toho lituju. Mohla bych zmínit jedině Princeznu ledu, Život s Helenou nebo Miluji tě, Beth Cooperová.

Nedokážu vám říct, co mám na ní nejradši. Možná nejde tak o její herecký talent jako spíš o to, jak kouzelná bytost to je! Asi nejvíce mě zasáhl její boj za práva zvířat. Účastní se protestů, pomáhá zachraňovat velryby... je vidět, že jí na tom co dělá opravdu záleží! Kdo by navíc neměl rád tu pozitivní energii, která z ní vyzařuje?!

TOP 10: ♂7: Bradley Cooper

9. října 2010 v 16:38 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Bradley Cooper už má na kontě spoustu filmů, a přesto své chvíle na vrcholu prožívá až teď. Viděla jsem s ním spoustu snímků, ale nikdy jsem si ho nevšimla. Většinu své kariéry hrál druhotné role a pokaždé byl zastínem nějakou velkou hvězdou. 

Popravdě netuším, jaký jeho film byl mým prvním. Nejspíš to byla role v Nesvatbovích (Owen Wilson, Vince Vaughn a Rachel McAdams) nebo v Lemře Líné (Sarah Jessia Parker, Matthew McCounaughey). Každopádně nejvíc jsem si ho zamilovala v roli nevěřného manžela v Až tak moc tě nežere, kde jsem si ho poprvé naplno všimla a došlo mi, že ho vlastně znám. Asi by bylo dobré zmínit i snímky Yes Man (Jim Carrey) a Pařba ve Vegas, která ho vynesla na vrchol.

Bradely si mě získal především svým šarmem a takovou tou 'sexy sympatičností' (existuje vůbec slovo sympatičnost?). Je to takový neodolatelný Hollywoodský elegán. Doufám že se mu bude i nadále dařit a že o něm ještě hodně uslyšíme :)

TOP10: ♀7: Brittany Murphy

15. září 2010 v 16:43 | Cassie

Fanning-source.blog.cz
Když jsem Brittany viděla hrát poprvé, nečím mě zaujala. Nedokážu určit čím, zřejmě měla nějaký lesk v očích, ale na první pohled jsem veděla, že se stane jednou z mých největších oblíbenkyň.

Viděla jsem s ní poměrně dost filmů, úplně první byli Líbánky. Brittany většinou hrála hlavní postavy romantických komedií anebo psychicky narušené charaktery. Nejvíc se mi asi líbila v Kráse na zabití a Holkách z lepší společnosti (s Dakotou). Její výkon mě doslova děsil ve Freeway (s Reese Witherspoon). Sice ne moc známá, ale skvělá herečka s úžasných charisma.

Bohužel se přesně 21.12.2009 stala hrozná věc, a anorektická Brittany Murphy se nejspíše předávkovala léky. Byl to pro mě ohromný šok, tahle veselá osoba už tu není? Je mi Brittany hrozně líto, měla velký talent a nadějně rozjetou kariéru a najednou...

Chtěla bych vám pustit jedno nádherné videjko z filmu Holky z lepší společnosti (vystupuje i Dakota). Pro mě tahle píseň Brittany naprosto vystihuje... RIP Brittany!

TOP 10: ♂8: Matthew Perry

16. srpna 2010 v 13:06 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Další z mých oblíbenců je Matthew Perry, určitě všichni ho znáte z role vtipálka Chandlera ze sitcomu Přátelé. Když jsem se rozhodovala, kterého herce z nezapomenutelné seriálové trojce Ross-Chandler-Joey vyberu, bylo to o uši ale nakonec vyhrál Matthew.

Moc filmů jsem s ním neviděla, v mé mysli uvázl zejména kvůli těm 238 dílům seriálu, který tak miluju. Popravdě moc dobrých filmů nenatočil, kromě Můj soused zabiják a nové show Studio 60, to nebyly moc vydařené projekty a tak se Matthew v Hollywoodu drží jen tak-tak. Ony pouze dobré herecké předpoklady nestačí. Nechci říct, že Matt nemá charisma (ba právě naopak), ale myslíte, že by si ho někdo všiml, nebýt Přátel? 

TOP10: ♀8: Emma Watson

25. července 2010 v 14:15 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Harry Potter je moje minulost a proto by byl hodně divné, kdybych tu neměla Emmu Watson. Tuhle sympatickou slečnu, která ztvárnila čarodějnici Hermionu Grangerovou jsem si zamilovala, jako malá byla dokonalá! Je veliká škoda, že musím uznat, že její herecký talent s přibývajícím věkem trošku odešel.

Podle mě nebude mít Emma budoucnost velké herečky. V Harry Potterovi pracovala skoro osm let, a tak bude publiku dost trvat, než si jí od Hermiony odpáře. Také bude velice nejistá, protože začít najednou hrát jiné a rozmanité charaktery bude po tolika letech velice těžké, nějakou dobu o ní zřejmě neuslyšíme. Před nedávnem se Emma vydala na dráhu modelky a návrhářky, což jí náramně sedí. Má nádherné rysy a smysl pro eleganci. 

I když hraní miluje, nestuduje uměleckou školu, nýbrž Brown. Byla bych vážně moc ráda, kdyby se tahle čarodějka ve společnosti uchytila. Píše se o ní dost ošklivých věcí, ovšem aférku ještě neměla žádnou. Doufejme, že jako většina mladých nezakopne.
Nejradši na ní mám ty uhrančivé oči... není divu, že jsou jejími předky čarodejnice!

TOP 10: ♂9: Vince Vaughn

17. července 2010 v 18:05 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Z počátku mi byl spíše nesympatický a dokonce i teď v něm jako v osobě nevidím nic zas tak dobrého, ale herecký talent má a to nemůžu zapřít. Už od pohledu sice působí jako obrovský ignorant a prostě a jednoduše parchant, ale zřejmě kvůli tomu je tak skvělý komediální herec, jaký je.

Pro mě se stal osudovým ve filmu Vybíjená: běž do toho na plný koule, kde ho prostě nešlo nemilovat (i přestože projevil zápory). Když se nad tím zamyslím, v žádném filmu co jsem viděla nehrál sympaťáka: Čtvery Vánoce, Nesvatbovi, Rozchod! a další... zastupuje tu zvláštní Hollywoodskou stranu záporných klaďasů :D

V soukromém životě Vince dost žije alkoholem, teoreticky žil než se oženil. Bulvár často píše o jeho nedosvědčených nevěrách a slovních ,,úletech''.

Doufám, že se Vincovi jednou povede, dostat se do nejvyšší herecké špičky, protože na to určitě má. On je ten zvláštní tip herce, který už sice natočil desítky filmů, ale patří do naprosté průměrnosti... Na závěr si neodpustím jedno videjko z Vybíjené... díky Chucku Norrisi :D

TOP10: ♀9: Anne Hathaway

16. června 2010 v 19:42 | Cassie

Fanning-source.blog.cz
Anne Hathway. Hvězda, která za posledních několik let neuvěřitelně stoupla v ceně a to nejen u mě. Na to, že na kontě nemá ještě tolik filmů je doslova každý snímek, který natočí megafilmem.

Poprvé jsem se s ní setkala v Deníku princezny, což ale není žádné překvapení, ovšem do mé TOP10 se dostala díky komediímDostaňte agenta Smarta a Ďábel nosí Pradu. Obdivuju jí zejména kvůli lehkosti, se kterou dokáže své role ztvárnit a také díky jejím laskavým gestům a přirozenosti. Tahle herečka vám prostě nemůže být nesympatická.

Anne má překrásný úsměv a obrovský smysl pro oblékání. Dokonale sedí do romantických komedií, kritici ji ale chváli i za její dramatické hraní. Postupem času se z Anne s jistou určitostí stane hvězda první kategorie, začínala sice u Disneyho, ale to její kariéru naštěstí neovlivnilo.

V soukromém životě se Anne snaží být normální. Prohlašuje, že by nikdy nemohla žít v Hollywoodu a jezdí tam pouze kvůli natáčení. I když možná působí jako andílek, nebojí se jít ani do divočejších scén.

TOP 10: ♂10: Jason Segel

9. června 2010 v 20:52 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Jason Segel. Jméno, které mi bylo doposud docela neznámé, ovšem před krátkou dobou jsem objevila jeho velký talent. Myslím, že většina lidí Jasona nezná, pokud se ale díváte na seriál How I Met Your Mother určitě víte, o kom se mluví. Jason má obrovský smysl pro komedie a některé jeho scény vás prostě nenechají vážným. 

Poprvé jsem měla to potěšení v komedii Kopačky. To jsem ho vůbec neznala a přiznám se bez mučení: neměla jsme ho ráda. Jenom díky němu jsem odkládala svůj první díl HIMYM, ale někdy k tomu dojít muselo. Najednou se celá situace otočila. Nemohla jsem se ho nabažit, Marshall je naprosto dokonalý! Kromě Kopaček a HIMYM jsem ho viděla v komedii Kámoš k pohledání, kde hrál pravý opak seriálu: sebevědomého ,,peaceáka'' a role mi opět dokonale sedla. Nejvíc mám na něm ráda jeho psí pohled, není to žádný krasavec ale ten pohled dokáže rozesmát každého... nebo momentky v seriálu, ten ňouma Marshall je prostě k sežrání, jeho songy, jeho hlášky, jeho ,,drsné chvilky'' a nemluvě o jeho rodině... 

Kromě hraní také skládá hudbu, jedno krátké videjko s CZ titulkami jsem vám dala do celého článku!

TOP10: ♀10: Sarah Michelle Gellar

5. června 2010 v 16:00 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Buffy, sladká Buffy. Sarah Michelle Cellar si Buffy už asi nikdy neodpáře, ovšem já jí ve svých TOP10 mám hlavně díky roli ve Velmi Nebezpečných Známostech. Miluju její gesta a její úsměv. Sarah je herečka, která dokáže být příjemná a slaďoučká jako med, ale také dokáže vytáhnout drápky.

Kde jsme jí viděla poprvé? Docela složitá otázka. Nejspíš když jsem byla menší ve filmech Scooby Doo. Jako malá jsem jí měla nejradši a to jsem ani nevěděla s kým mám tu čest. Michelle si prošla snad každým tipem filmu - horory, thrillery, romantické komedie i dramata. Ani jednou mě nezklamala! Má u mě obdiv hlavně kvůli té lehkosti, s jakou své role ztvárňuje. 

Mám jí ráda i kvůli tomu, že se vůbec neobjevuje v bulváru a žije šťastný život se svým manželem a jejich nedávno narozeným dítětem. Ve filmovém průmyslu se objevuje skoro od malička, ale zatím neměla žádnou aférku nebo přešlap. Ještě toho od ní hodně čekám, doufám, že u mě bude v oblíbenosti jenom stoupat... 
 
 

Reklama

• Prosím berte na nás ohled! Ke všemu co byste odsud chtěli okopírovat na svůj blog přidejte náš zdroj! Veškerá grafika a nashromážděné fotky na tomto blogu nám daly opravdu moc práce. Kdybyste naši žádost neuposlechli, byly bychom nuceny nahlásit vás vedení blog.cz! •

copyright Fanning-source.blog.cz!
© 2009- 2011

free counters