• Design

Layout 1.5

23. července 2011 v 7:22 | Cassie
No uznejte, není tohle nádhera! Já jsem novým designem prostě nadšená, je to možná nejhezčí lay, který jsme tu měli ;) Moje veškeré díky patří šikovné AneTte!

Barvy: modrá, bílá
By: AneTte
Spokojenost: neměřitelná :D
Náhled:

Layout 1.4

14. června 2011 v 17:32 | Cassie
Je to trošku pozdě, ale oznamuji, že máme nový design (pokud si tedy za ten týden někdo nevšiml). O moji spokojenost se tentokrát postarala Simmie, které tímto děkuju. Musím pochválit výběr barev! Ikonky jsem si dělala sama (což je asi vidět), tohle byla první verze, kterou jsem chtěla předělat, ale nějak jsem se k tomu nedostala, tak ji nechávám :D

Barvy: růžová, šedivá, bronzová
By: Simmie
Spokojenost: 90%
Náhled:

Layout 1.3

28. února 2011 v 22:03 | Cassie
Jak už teď můžete vidět, máme nový design. Tentokrát se o něj postarala Maaya... zaslouží si velké díky. Předtím jsme tu měli dost širokou stránku, tentokrát máme naopak nejuzší v historii blogu. Já jsem vážně nadšená!

Barvy: oranžová, bílá, růžová
By: Maaya
Spokojenost: 90%
Náhled:

Layout 1.2

9. ledna 2011 v 18:58 | Cassie
Jak jste si asi všimli, máme nový design. Mé nesčetné díky patří opět LaRhette (tentokrát bych poděkovala i za trpělivost a čas). Jak už mi píšete, je tu trošku problém s rozlišením, ale to myslím vůbec nevadí :) 

Barvy: odstíny šedé, tyrkysová
Spokojenost: 90%
Náhled:
Fanning-source.blog.cz

Layout 1.1

3. prosince 2010 v 18:41 | Cassie
Kdo by to čekal, ale po roce jsou tu opět Vánoce! Sice jsem neměla v úmyslu design nastavovat tak brzo, ale bohužel tu ten minulý byl přes 6 měsíců. Měla jsem jich několik slíbených ale nakonec žádný nebyl. Možná si tento layout pamatujete: byl tu i v minulém roce, na blog ale nechodilo moc lidí, tak jsem se ho rozhodla využít ještě jednou!

Barvy: oranžová, zelená
By: verczaaa
Spokojenost: 90%
Náhled:

Fanning-source.blog.cz

Layout 1.0

5. července 2010 v 18:18 | Cassie
Sice jsem vám slibovala, že vám vyrobím design, ale tohle vážně není moje tvorba! Layout pochází z ,,myši'' Delinky - vážně jsem nečekala, že by si zrovna vybrala moji objednávku! Tedy podle mě je naprosto úžasný, jsem nadšená úplně stejně jako z od LaRhette! Krásně se to tu rozzářilo, nemyslíte?! Léto je tu!

Barvy: fialová, bílá
By: Delinka
Spokojenost: 1000%
Náhled:
Fanning-source.blog.cz

0.9 layout

29. května 2010 v 11:41 | Cassie
Tak já nemám slov! Tentokárt jsem práci zadala (úžasné výtvarnici) LaRhette a jsem nadmíru spokojená, však se podívejte na procentuální hodnocení! Je to taková nádhera, nemůžu se vynadívat! Největším problémem je ale rozlišení, každému se design bude zobrazovat trošku jinak. Snad největší radost mám z té animace v záhlaví, tu si přeju už strašně dlouho!

Barvy: šedá, černobílá, tyrkysová
Spokojenost: 1000%
Náhled:
Fanning-source.blog.cz

0.8 layout

10. května 2010 v 19:46 | Cassie
Určitě uznáte, že už to chtělo změnu. Tentokrát jsem si design objednala. Moc děkuju Keyt, udělala mi vážně krásný design! Nejsem velký fanoušek růžové, takže jsem zvědavá, jak dlouho si tu pobude...

Barvy: růžová, modrá, béžová
By: Keyt
Spokojenost: 90%
Náhled:
Fanning-source.blog.cz

0.7 layout

27. března 2010 v 22:51 | Cassie
Tak ten můj design si tu moc dlouho nepobyl a už je tu nový od vercziii!Musím říct, že jsem unešená, je vážně perfektní! Nejlepší na něm je, že nevypadá jako blogový... moc děkuju!

Barvy: bílá, modrá, černá, neonová
By: verczaaa (admin)
Spokojenost: 100%
Náhled:
Fanning-source.blog.cz


0.6 layout

13. března 2010 v 8:24 | Cassie
Tak konečně nový design, už to chtělo změnu! Design se mi poměrně líbí, možná jsou na něm až moc teplé barvy, které by se spíše hodily k létu než na začátek jara, ale stejně jsem se rozhodla ho sem dát. Doufám, že se alespoň trošku líbí (mně se spíš líbil ten předchozí).

Barvy: broskvová, žlutá, bílá, oranžovo-červená
By: Cassie (admin)
Spokojenost: 70%
Náhled:
Fanning-source.blog.cz

0.5 layout

6. února 2010 v 20:11 | Cassie
Když jsem viděla, že jsem nedělala ani jeden design, trošku jsem se zastiděla! Tak jsem se pokusila něco splácnout s The Runaways - a tady máte výsledek. Je to hrůza, já vim. Designy jsem nedělala víc jak půl roku! Původně to bylo dělaný na ,,normální'' formát obrazovky a když jsem se koukla na notebook, tak to trošku vypadá divně... ale musím říct, že jsem naprosto spokojená xD

Barvy: černá, šedivá, bílá
By: Cassie (admin)
Spokojenost: 100%
Náhled:
Fanning-source.blog.cz0.4 layout

4. ledna 2010 v 17:31 | Cassie
Nádherný layout, opět z produkce makkyho... Vážně nádherný! Hrozně se mi líbí ten styl, tahle holka vážně umí pracovat s grafikou, takže pokud byste chěli na 100% krásný design, rozhodně zajděte k ní!

Barvy: černá, šedivá, růžová, modrá
By: Makky
Spokojenost: 100%
Náhled:
Bonusy:

0.3 layout

18. prosince 2009 v 16:48 | verczaaa
Po dlouhé době opět nový layout a i se mi celkem líbí. Už to nějaký chtělo- hlavně ten vánoční, abyste měli nějakou vánoční náladu, když u nás na blogu budete. Snad se líbí??!! :)
Barvy: zelená, červená, bílá
By: Verczaaa
Spokojenost: 100%
Náhled:

0.2 layout

17. listopadu 2009 v 18:02 | Cassie
Barvy: fialová, bílá, šedá
By: Makky
Spokojenost: 100%
Náhled:

0.1 layout

7. října 2009 v 22:08 | verczaaa
Historicky první design na tomto našem blogu o Dakotě. Spíš to byl takový prozatímní, ale asi Cassie se líbil, že tu pak byl... :) Barvy jsou hlavně modrá a sem tam bílá a černá. Nepřijde mi zase nijak extra, ale není tak špatný, aby se nedal použít! Podle mě tu dlouho nevydrží, ale tak uvidíme :).
Barvy: modrá, nažloutlá
By: Verczaaa
Spokojenost: 100%
Náhled:
 
 

Reklama

• Prosím berte na nás ohled! Ke všemu co byste odsud chtěli okopírovat na svůj blog přidejte náš zdroj! Veškerá grafika a nashromážděné fotky na tomto blogu nám daly opravdu moc práce. Kdybyste naši žádost neuposlechli, byly bychom nuceny nahlásit vás vedení blog.cz! •

copyright Fanning-source.blog.cz!
© 2009- 2011

free counters