• Dakota vs.

Chanel Jumbo Flap Bag

8. července 2011 v 12:10 | Cassie
Určitě máte mody v posledních dnech málo, takže vám sem ještě nějakou přidám :D Mnohým z vás se moc líbila Dakotina nová kabelka od Chanelu, já jsem na tom mimochodem stejně. Tašku má spousta celebrit, je to obecně velice oblíbený model. Kota vlastní její černou verzi, kterou můžete u slavných osobností vidět asi nejčastěji. Celá tahle stylová sranda vás příjde asi na $2000!


Citizens of Humanity Dylan Drop Rise Loose Fit Shorts

18. dubna 2011 v 18:16 | Cassie

Tyhle šortky mám v oku už nějaký ten pátek, strašně se mi líbí. On je to vlastně úplně obyčejný model s prodlouženýma kapsama, které vykukují. Vážně chápu, že někomu se to líbit nemusí, ale já jsem na tyhle věci ujetá.

Fluxus Funk Top

5. března 2011 v 11:07 | Cassie
Novinky nejsou a já měla po dlouhé době chuť něco vytvořit. Rozhodla jsem se pro tuto rubriku a zvolila šedý top od Fluxusu, který Dakota nosí moc ráda. Pokud byste si tento kousek chtěli pořídit, zaplatili byste oriantačně 1000,-kč Mně se docela líbí, ale ne každý ho umí 'nosit'. Příjemným faktorem je, že je takový univerzální...

Dakota vs. Elle

19. února 2011 v 13:29 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Dakota a Elle... nerozlučná dvojka. Původně jsem nechtěla dělat duely, ale teď určitě stojí za to, udělat výjmku. Jak je známo, holky si mezi sebou oblečení půjčují. Pokaždé když jde jedna na nějakou akci, výjdou na nákupy a vybírají spolu. Jejich styl se v mnohém moc neliší... Pojďte posoudit sami:

Christian Louboutin Clou Noeud Spike Sandals

17. října 2010 v 12:00 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Do této rubriky se dost špatně hledají materiály, proto je tu další článek Dakota vs. až po pěti měsících! Snažila jsem se najít něco jiného než boty, ale vážně to nešlo. Když jsem poprvé viděla model s název Christian Louboutin Clou Noeud Spike Sandals, docela jsem se zděsila, jakou hrůznost si to Dakota vzala. Připomínal mi styl Lady GaGa, což na Kotu prostě nesedí. Musím se ale přiznat, že se mi ty botičky začaly dost líbit. Největším problémem ale stále je, co si k botám vzít. Jak uvidíte sami, je to dost problém.
Fanning-source.blog.cz

Braces

4. května 2010 v 19:21 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Řekla jsem si: proč neudělat něco originálního? Vybrala jsem pro vás fotky celebrit s rovnátky :D. Jak asi víte, Dakota taky rovnátka nosila, byl to pravidelně probíraný problém. Vždycky když přišla do nějaké talk show, první otázka se pokaždé týkala jejích zubů. Dospělých celebrit, kteří někdy rovnátka měli moc není, alespoň já jsem jich vám sem dala málo. Navíc se mě toto téma dost blízce týká, momentálně taky jedny ,,fixy'' mám (v pořadí už druhé) xD
Fanning-source.blog.cz

Ray Ban Cats 1000 Sunglasses

30. března 2010 v 19:21 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Vůbec nepřibývají žádné novinky, tak musí přibývat něco jiného. Protože jste si minule tuhle rubriku velice chválili, přídávám další článek. Tentokrát jde o Dakotiny brýle, které často nosí. Tento typ nesedí každému, vastní ho ovšem spousta celebrit.

Ray Ban Cats 1000 Sunglasses
Fanning-source.blog.cz

Brian Atwood Maniac Hidden Platform Pumps

26. března 2010 v 16:00 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Brian Atwood Maniac Hidden Platform Pumps jsou italské botičky, které má Dakota ve dvou barvách (krémové a fialové). Rozplývám se tady nad nimi už delší dobu a proto jsem vám slíbila, že porovnám, kolik celebrit je nosí a ke komu se hodí nejvíc. A tady to máte! Porovnávala jsem pouze boty s krémovou barvou, protože tenhle model má spousta významných celebrit jako Hilary Duff, Anne Hathaway, Demi Moore, Emillie De Ravin, Zoe Salanda, Amanda Seyfried, Ashley Greene, Vanessa Hudgens nebo třeba Lindsay Lohan (výčet je to vážně pěkný!):

Fanning-source.blog.cz

Dakota vs. Balenciaga Giant City Handbag

3. března 2010 v 18:08 | Cassie
Balenciaga Giant City Handbag není žádná celebrita, nýbrž velice populární kabelka, která se hodí ke všemu! Hodně celebrit si jí oblíbilo, díky její eleganci a modernímu designu. Nosí jí spousta celebrit, ale já jsem vybrala pouze ty nejznámější! Taška existuje v mnoha různých provedeních a barvách. Dakota tuto kabelku nosí skoro pořád!

Balenciaga Giant City Handbag
 
 

Reklama

• Prosím berte na nás ohled! Ke všemu co byste odsud chtěli okopírovat na svůj blog přidejte náš zdroj! Veškerá grafika a nashromážděné fotky na tomto blogu nám daly opravdu moc práce. Kdybyste naši žádost neuposlechli, byly bychom nuceny nahlásit vás vedení blog.cz! •

copyright Fanning-source.blog.cz!
© 2009- 2011

free counters