• Celebs

Kelly Clarkson

24. dubna 2011 v 15:42 | Cassie


Kelly Clarkson se stala známou díky americké pěvecké soutěži American Idol, kterou zvítězila v roce 2002. Zpěvu se věnuje už od malička, většinou svých pisní sama složila. Její hudba se pohybuje zejména v popové a pop-rockové sféře. Do dnešního dne vydala čtyři studiová alba, poslední v roce 2009. Jejími nejslavnějšími singly se staly písně jako Since You Been Gone, My Life Would Suck Without You, Becouse Of You nebo A Moment Like This. Za první zmíněný si odnesla cenu Grammy, stejně tak za album, ze kterého singl pochází. Kelly si také parkrát vyzkoušela dráhu herečky, s Dakotou se bohužel nesešla.

Carey Mulligan

10. dubna 2011 v 9:49 | Susan
Carey Mulligan je anglická herečka, která má za sebou zatím převážně vedlejší role a to ve snímcích jako jsou Bratři, Veřejní nepřátelé nebo Dar. Její zatím nejznámější role byla ve filmu Škola života, která ji vynesla i první moninaci na Oscara. Ačkoliv má za sebou zatím málo projektů, její herecká kariéra stoupá o čemž svědčí její nejnovější snímky jako film Neopuštěj mě s Keirou Knightley nebo účast v pokračování filmu Wall Street, kde hrála společně se svým bývalým přítelem Shiou LaBeoufem a Michaelem Douglasem. S Dakotou se zatím na žádném projektu nepodílela.

Sarah Jessica Parker

16. prosince 2010 v 17:47 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Sarah Jessica Parker je zřejmě nejvíce známá díky roli v populárním seriálu Sex ve městě. Na herecké scéně se objevuje už od malička, stejně jako Dakota. Bohužel se zatím v žádném filmu nesetkaly. Sarah si můžete pamatovat také z filmů Klub odložených žen, Lemra Líná, Morganovi nebo Základ rodiny. V roce 1997 se provdala za úspěšného herce Matthew Brodericka, se nímž má tři děti.

Jamie Lee Curtis

23. října 2010 v 11:45 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Jamie Lee Curtis patří spíše k té starší generaci hereček, stále je ale velice populární. Ve své době to byla jedna z nejžádanějších hereček Hollywoodu. Na kontě má snímky jako Moje první láska (Macaulay Culkin), Pravdivé lži (Arnold Schwarzenegger) nebo naprostou klasiku - horor Halloween, který jí přes noc vynesl na vrchol. Mladší generace jí může znát ze snímku Mezi námi děvčaty s
Lindsay Lohan. Po Dakotině boku se zatím v žádném filmu neobjevila.

Salma Hayek

14. října 2010 v 16:17 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Salma Hayek je mexická herečka, která se proslavila filmy Frida (nominovaná na Oscara), Desperado, Sexy Pistols (Po boku Penélope Cruz) nebo dramatem Dogma. Je známá především pro svůj talent ztvárnit širokou škálu rolí. Nebojí se romantických komedií ani akčních kousků. Také je známá jako přirozená kráska. S Dakotou ještě žádný film netočila.

Tom Cruise

8. srpna 2010 v 16:39 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Jen málokdo dnes nezná jméno Tom Cruise. Tento Hollywoodský 'hitmaker' se proslavil ve filmech jako Top Gun, Rain Man, Interview s Upírem, Mission: Impossible a mnoho dalších. Samozřejmě nemůžu opomenout roli ve Válce Světů, po boku naší malé Dakoty (když natáčení skončilo, věnoval ji její první mobil). Tom Cruise je stále jediná hvězda, které se bojí konkurenční distributoři natolik, že nikdy nenasazují premiéry svých filmů do kin stejný víkend! V soukromí za svou manželku pojal Katie Holmes, se kterou má dceru Suri. Díky nim se často objevuje v novinách v né-zrovna dobrém světle!

Brittany Murphy

25. dubna 2010 v 12:25 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Brittnay Murphy nebyla sice moc známa herečka, v paměti svých kolegů a přátel se však usadila jako milá a laskavá osoba rozdávající pozitivní energii. 20.12.2009 se však stala strašná věc a Brittany zemřela po předávkování léky. Dakota se k tomu vyjádřila: ,, Staly se z nás velké přítelkyně, i přestože byl mezi námi poměrně veliký věkový rozdíl. Brittany měla milého a přívětivého ducha, který přitáhl lidi k ní. Když odešla, vzala si tím i kus mého srdce, který mi bude strašně chybět!'' Dakota se s ní seznámila na natáčení filmu Uptown Girls. Brittany jeste mohli znát například z filmů Krása na zabití, Malá černá skříňka, Líbánky nebo 8 mile. Své zřejmě největší role se ujala v Sin City - město hříchů. Brittany Murphy hrála převážně narušené osoby nebo hlavní hrdinky romantických komedií. RIP!

Katherine Heigl

29. března 2010 v 20:21 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Katherine Heigl můžete znát z filmů jako Zbouchnutá, Chceš mě, Chci Tě, 27 šatů nebo Můj táta hrdina. Zřejmě nejvíc se ale proslavila seriálem Chirurgové. Katherine je také známa díky svému boji za práva zvířat. Nejlépe ji sedí romantické komedie. S Dakotou se bohužel nikde nesetkala...

Julia Roberts

28. března 2010 v 16:06 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Snad nikomu nemusím představovat jméno Julia Roberts! Tato herečka, se asi nejvíce proslavila díky filmům Pretty Woman a Erin Brockovich, za který dostala oscara. S Dakotou spolupracovala na Šarlotině pavučince. Julie září v každém typu snímku. Ať už hraje v akčních Dannyho parťácích, v dramatu Případ Pelikán nebo v romantické komedii Svatba mého nejlepšího přítele, nikdy nezklame! Pravidelně se také objevuje na žebříčku nejbohatších Hollywoodských hvězd...

Nicole Kidman

10. března 2010 v 17:00 | Cassie
Oscarová herečka, ale také jedna z nejkrásnějších žen světa si s Dakotou v žádném filmu nezahrála. Za to jste ji mohli vidět ve filmech jako Zlatý Kompas, Austrálie, Návrat do Cold Mountain nebo v muzikálech Moulin Rouge či Nine. Nicole je původem z Austrálie a za manžela pojala zpěváka Keitha Urbana, s nímž má dceru Sunday Rose.

Orlando Bloom

9. března 2010 v 17:00 | Cassie
Orlando Bloom byl ještě jako herecký ,,zelenáč'' obsazen do role Legolase v oscarové triologii Pán Prstenů. Díky této roli se stal velice žádáným a byl obsazen do další slavné triologie Pirátů z Karibiku (s Johnnym Deppem a Keirou Knightley). Jeho filmografie ještě není úplně rozsáhlá, ovšem podařilo se mu natočit pár úspěšných filmů jako Černý jestřáb sestřelen, Elizabethtown nebo Království nebeské. V povědomí všech se také usadil v historickém filmu Troja (Brad Pitt). Dnes je Orlando považován za jednoho z nejsexy mužů planety. Na žádném Dakotině filmu nepracoval.

Vince Vaughn

8. března 2010 v 18:29 | Cassie
Vince Vaughn je jedna z hvězd, které už nějakou dobu hrají, ale začali být populární až po mnoha letech. Je to jeden z největších komiků současnosti. Jeho debutem se stal film Nesvatbovi a pak už to jenom jelo. Natočil komedie jako Vybíjená (po boku Bena Stillera), Rozchod! (s Jennifer Aniston), Čtvery Vánoce (Reese Witherspoon) a v neposlední řadě si zahrál i pár vedlejších rolí jako ve filmu Pan a paní Smithovi (Brad Pitt, Angelina Jolie) nebo Zoolander (Owen Wilson, Ben Stiller). Dakota s ním zatím žádný film nenatočila.

Anne Hathaway

7. března 2010 v 11:56 | Cassie
Anne Hathaway se proslavila zejména hlavní rolí v Deníku Princezny. Dnes se především zaměřuje na romantická dramata, ale také komedie. Mohli jste ji vidět v Alence v říši divů, Dostaňte agenta Smarta, Zkrocené horě, Ďábel nosí pradu (s Meryl Streep) nebo ve snímku Na sv. Valentýna. Všichni se shodují, že má Anne velký talent a cit. S Dakotou zatím nikde nezahrála.

Will Smith

12. ledna 2010 v 18:48 | Cassie
Willa Smithe můžete znát například ze seriálu Fresh Prince, sci-fi thrillerů Já, Legenda a Já, robot nebo ze série filmů Muži v Černém. Je též znám jako skvělý bavič a rapový zpěvák. Často je označován za nejznámějšího černošského herce: díky tomuto titulu už získal několik významných cen. Kritici ho označují za skvělého herce s velmi vyvynutým charismatem, byl dokonci nominován na Oscara! S Dakotou se na žádném projektu zatím nesetkal.

Reese Witherspoon

11. ledna 2010 v 17:36 | Cassie
Reese Witherspoon je jedna z nejlépe placených Hollywoodských hereček, která díky svému talentu získala mnoho cen včetně oscara za film Walk the Line. V ČR nijak moc známá není, ale v Americe patří k herecké elitě. Můžete ji znát z filmů o Pravé blondýnce, z Velmi nebezpečných známostí, A co když je to pravda? nebo filmu Holka na roztrhání, kde si zahrála spolu s Dakotou. Dakota hrála její mladší já. Reese má dvě dětí (Avu a Deacona) a momentálně je rozvedená.

Poznm.: Moje nejoblíbenější herečka!

Jamie Lynn Spears

5. ledna 2010 v 17:22 | Cassie
Jamie Lynn Spears je mladší sestra popové princezny Britney Spears. Jsou si hodně podobné - a to nejen vzhledově: Jamie se v pouhých 16ti letech stala matkou. Její sláva je založená zejména na Britney a z menší části kvůli americkému teen seriálu Zoey 101.

Emma Roberts

1. ledna 2010 v 13:00 | Cassie
Emma Roberts je vzrůstající mladá hvězda, jejíž tetou je slavná oscarová herečka Julia Roberts. Emma sice zatím neměla moc prostoru ukázat své herecké kvality - snad s výjmkou Divošky, kde hrála vážně báječně, ale to se doufejme brzy změní, protože právě díky tomuto filmu se usadila v povědomí mnoha lidí a začala být oblíbená zejména u teenegerů. S Dakotou zatím nikde nehrála...

Natalie Portman

31. prosince 2009 v 13:57 | Cassie
Natalie Portman je jedna z nejvyhledávanějších a nejlépe placených hereček v Hollywoodu a její zřejmě nejznámější filmy jsou Star Wars: Epizoda I, V jako Vendeta a Leon. Vidět sme ji mohli také ve snímcích Jdi za svým srdcem nebo Moje borůvkové noci. S Dakotou žádný film netočila...
 
 

Reklama

• Prosím berte na nás ohled! Ke všemu co byste odsud chtěli okopírovat na svůj blog přidejte náš zdroj! Veškerá grafika a nashromážděné fotky na tomto blogu nám daly opravdu moc práce. Kdybyste naši žádost neuposlechli, byly bychom nuceny nahlásit vás vedení blog.cz! •

copyright Fanning-source.blog.cz!
© 2009- 2011

free counters