• Cassie

Shiver

18. května 2012 v 21:45 | Cassie
Ti všímavější z vás si určitě všimli, že tu nejsem. Bylo mi hloupé jen tak odejít, přesto jsem to udělala. Asi bych to měla nějak vysvětlit... tohle totiž neznamená, že se vracím. Asi před třemi měsícemi jsem se na tento blog totálně vykašlala a nechala v tom susan samotnou. Je mi to moc líto, tímto se jí veřejně omlouvám... nevím, jak bych se zachovala já, kdyby mi to někdo udělal. Vůbec bych se nedivila, kdyby chtěla skončit a už vůbec bych se na ni kvůli tomu nezlobila.

Věc se má tak: určitě sami víte, jak je to v reálném světě. Čím je člověk starší, tím má méně času. První věcí je dojíždění... každý den hodinu a půl. Tam a zpátky. Člověk je potom strašně unavený. Další a tou nejhorší částí je škola. Snažím se o dobré známky, přešla jsem na novou školu, takže bylo teď všechno o dost těžší. A pořád ještě je, pořád ještě bojuju. Když mám potom chvilku času, buď jsem na tenise nebo na tanečním kroužku. Ani přátelé (a dokonce ani můj přítel) už nemají tolik prostoru, který tu pro ně byl kdysi. A tak jsem toho tady prostě vzdala... dáváte mi to za zlé? Vaše věc :)

Neříkám, že se vracím a rozhodně také neříkám, že odcházím navždy. Všechno teď záleží na domluvě se susan... takže vás možná čekají lehčí změny :) Adios

Šťastný nový rok!

31. prosince 2011 v 21:48 | Cassie

Přání k novému roku tentokrát stíhám v dobrém čase! Silvestra jsem slavila včera, dnes je to spíše posezení s rodinou... vy si to dneska ale pořádně užijte a moc to s oslavami nepřežeňte ;) do nového roku samozřejmě jenom to nejlepší, hlavně zdravá a lásku... a ať se daří vše na co sáhnete :)
Budu se snažit tu být více, zatím to prostě nešlo... můžete se těšit i na vrchol obou žebříčků s mými oblíbenci... ;) Tak naposled: štastný nový rok 2012!

Veselé Vánoce

25. prosince 2011 v 19:45 | Cassie
S malým spožděním i já přeju Veselé Vánoce... včera jsem nechtěla tvrdnout u počítače, takže to musí stačit dnes ;). Přeju Vám, ať se ve všem daří, hodně zdraví a štěstí a hlavně lásku.. ta je důležitá! :)

Užijte si zbylé vánoční svátky... Cassie

Šlapem, šlapem...

15. prosince 2011 v 20:47 | Cassie
Po velice dlouhé době vám opět píši... ale tentokrát jsem se vám vážně nepřišla za nic omluvit. Je to prostě tak, blog už totálně nestíhám. A abych řekla pravdu, líto mi to zas tak moc není. Jen se cítím vina, že v tom susan poslední dobou nechávám samotnou. Tohle v žádném případě není konec, chci pokračovat... jde spíše o to, že vím, že už to pro můj život nemá cenu.
Od prázdnin se událo strašně věcí, měla jsem jedno horší období, jehož dozvuky stále pociťuju... ano, problémy má hold každý - a každý ty svoje. Prostě slibuju, že se budu snažit více... koneckonců, novinek příliš není. Spřátelné stránky mě doufám omluví, protože toho mám prostě moc... a hlavně není nálada. I tak vás ale pravidelně navštěvuji a čtu články, to přísahám! Takže pac a pusu, Cassie se polepší :)

Všechno jednou končí

30. září 2011 v 22:29 | Cassie
Těch lepších dnů je poslední dobou málo, pořád se stávají výjmečnějšími. Od konce prázdnin se toho stalo strašně moc... všechny ty věci neuvěřitelně poznamenaly moji psychiku... takže chápejte.

Mám to ale komplikovaný život!

11. září 2011 v 17:49 | Cassie
Ahoj všichni! Zdravím vás po týdnu plném nových zažitků a hlavně problémů :D Ten nejzásadnější je, že se mi rozbil můj notebook, zřejmě už nepůjde opravit. Měla jsem tam spoustu materiálů - A HLAVNĚ - ceny do SFB. Všechno je to nenávratně pryč! Takže mě prosím omluvte za nepřítomnost, i za to, že ceny budou uděleny později, než původně měli. Se SFB je tu ještě jeden problém: vítězka Simmie zrušila blog, což je velká škoda! Rozhodla jsem se tedy posunout pořadí... takže se novým oficiálním vítězem stává Kate s Blake Lively. Připojují ohromnou gratulaci i dalším: Lucy s Rachelle Lefevre na 2.místě a Harétixovi s Angelinou Jolie na 3.místě!
Dalších potíží je samozřejmě víc, ty se ale nedají vyřešit takhle snadno. Jedním je i škola - jak jinak :D ...


Moje nejoblíbenější Aguilera!

Z5

14. srpna 2011 v 17:45 | Cassie
Čtete správně, vrátila jsem se z dovolené. Nijak vás nebudu zatěžovat tím, jak bylo, jen napíšu, že počasí nádherné a pěkně teploučko :D Tímto článkem děkuji Annie, která se o blog v mé nepřítomnosti starala! Zítra zveřejním výsledky naší letní soutěže, Summer Fashion Battle! To je ode mně asi vše, snad jsem vám alespoň trošičku chyběla. Teď jdu spát, protože jsem celý den nespala...


Na téhle písničce jsem se stala přes ty dva týdny závislá :)

Je čas...

30. července 2011 v 19:57 | Cassie
To jsem celá já, nechala jsem to na poslední chvíli. Zítra časně ráno odlétám na dovolenou... bohužel to není pouze na týden, ale hned na dva. Nikoho jsem na doplňování novinek nesháněla, takže tu bude vcelku pusto - tedy až na pár článků, které jsem přednastavila. No moc se neradujte, jsou asi jenom 3 :D. Susan je bohužel taky mimo, ale snad tu od ní příští týden něco přibude. Já se možná během dovolené na internet dostanu, ale nevím to jistě... každopádně si to moc přeju! SFB je samozřejmě taky přednastavené, bohužel to jinak nešlo. SB ať mě omluví... takže se mějte!


Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších písniček!

Dlouho jste mě neslyšeli? To musím napravit!

13. července 2011 v 12:37 | Cassie

Aloha (tohle slovo používám docela často). Mám pro vás poměrně zásadní info. Chystám rekonstrukci... musím dodělat spoustu rozcestníků a dalších věcí, ale příjde mi hloupé to sem strkat mezi normální články. Vyhradím si proto pro tuto příležitost jeden den, bude to tento pátek (15.7.). Chystám se také úplně předělat 'složku' s Dakotinými filmy. Opět tam bude spousta animací :D Část mám hotovou, na zybtek se chystám. Určitě to ale nebude nic zas tak velkého ;)

Za další bych vás chtěla upozornit na právě probíhající první kolo SFB. Jak jsem předpokládala, je to nesmírně vyrovnané. O druhé místo v anketě návštěvníků soupeří dokonce 5 účastníků. Určitě by se vám vyplatilo si na blog napsat žádost o hlasy... já byla proti, ale přece jenom je to soutěž, projevte bojového ducha!

A poslední tu mám jeden můj nápad. Už od začátku roku chci na tuto stránku přidat i Elle Fanning. A to víte, že já to jendou udělám :D Nejspíše to ale proběhne někdy na začátku příštího roku. Jo, a budu muset máknout! Slibuju, že každý den od teď přibude alespoň jeden článek!!!


Už dlouho moje nejoblíbenější písnička :)

Jak jen to říct?

26. června 2011 v 21:06 | Cassie


Musím potvrdit, to co řekla susan. My to ale flákáme! Bohužel moji přítomnost na blogu poslední dobou nemůžu ovlivnit. Po těch velkých bouřkách na začátku července nám nejdřív dlouho nešel internet, dokonce ani ve škole (neuvěřitelná náhoda). Když začal jít, tak přijela moje sestra s tím, že se musí učit na státnice. Vůbec tu nemám co dělat.
Moc prosím SB, aby nás omluvily... přece nebudu susan nutit, aby všechno obíhala za mě. Něco málo jsem na další dny přednastavila, takže to tu tak úplně nepostojí.


Jedna z mých nejoblíbenějších písniček :) Kelly žeru.

Aktualizace

25. května 2011 v 21:16 | Cassie
Zdravím všechny... tohle je Cassie, pokud jste už zapomněli. Určitě jste si všimli aktualizace - nastavila jsem na blog nový design. Teda skoro nastavila. Bohuželnení celý, tohle je pouze funkční verze. Zbytek se pokusím dokončit zítra večer, přes den jsem bohužel vytížená. Jen to dnešní instalování mi zabralo hodinu (úprava rozcestníků a menu dá vážně zabrat!). Jsem vážně zvědavá, jestli to zvládnu... Abych taky nezapomněla: nový vzhled našich stránek je dílem Simmie z justwatson.blog.cz!

Smurf Happens

4. dubna 2011 v 19:22 | Cassie


Už dlouho jsem sem nic nenapsala. Ono popravdě ani nebylo (a ani není) co. Spíš bych se vás opět zeptala na pár věcí. Ta první je pro mě moc důležitá: nejste náhodou někdo registrovaný na csfd.cz? Moc lidí tam nemám, takže bych byla za každého nového ráda :)
Určitě jste si také všimli, že můj žebříček oblíbených celebrit běží už skoro rok :D je to neuvěřitelné, ale za tu dobu se pořadí nezměnilo (pouze s výjmkou Emm Watson, kterou jsem vyměnila za Rachel McAdams). Chtěla bych uspořádat takovou malou soutěž: kdo si myslíte, že bude na předních příčkách žebříčku? (kdo to ví, ať to prosím nepíše!).
Rzhodla jsem se, že udělám žebříček TOP20... spousta vašich oblíbených celebrit se do TOP10 nevešla, takže mi to bylo trošku líto, obzvlášť, když jste se na některé ptali :) tentokrát to nebude na rok, udělám pouze seznam.

Jinak, kdo jsou vaši úplně nejoblíbenjší herci a herečky?!


Water for Elephants

14. února 2011 v 20:29 | Cassie
Fanning-source.blog,cz
Asi bych se měla omluvit za nepřítomnost. Když se obvykle omlouvám, tak sice nemám čas, ale popravdě se většinou nějaká volná chvíle najde. Teď jsem měla celý týden fofr a prostě to nešlo. Vůbec to nešlo. Naštěstí se žádné novinky neobjevily. Jen je mi líto, že jsem vůbec nebyla u SB, snad jsou ještě pořád dost trpěliví.

Jsem nervozní. Máme před prázdninama a ve škole každý den něco píšeme. K tomu mám rozečtený 4 knížky... Přes Pána prstenů, Forresta Gumpa a Dana Browna jsem se dostala k Vodě pro slony, kterou jsem dostala k narozeninám. Je to úžasná knížka, moc se těším na filmy... kdo o tom četl, určitě ví o čem mluvím.


Strašně teď žeru Rihannu. Vlastně už strašně dlouho :D vždycky jsem jí měla ráda, teď ale nějak víc...

Někdo zazsedl Teletubbies :)

31. ledna 2011 v 16:17 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Ahoj mí drazí, nemyslete si, že nic nedělám :D
Celý den jsem včera na blogu makala, bolely mě oči. Upravovala jsem photoshooty, rozcestníky... taky jsem vytvořila novou verzi rozcestníku 'Galley'. Snad to stihnu nastavit co nejdříve. Myslela jsem, že mám jasno, ale na ostatní hlavní rozcestníky nemám nápad... vždycky je to strašně dlouhý text... nevypadá to hezky. Mám problémy už teď a to to tu chci předělat celý. Jsem puntičkář na všechny ty blbosti, který nikoho stejně nezajímaj. Tady máte příklad mé 'magorie', chci změnit některé ikonky k akcím, protože je na nich Dakota moc velká... stejně se mi to potom nebude líbít (pouze zlomek z mého dlouhého seznamu):

Poupravit ikonky v rozcestnících: Public Appearances - 2008 + 2009
Dodělat rozcestníky a ikonky pro candids: 2006 - 2010
Dodělat rozcestníky a ikonky pro premiers: 2003 - 2010
Dodělat rozcestníky a ikonky pro scany: 2003 - 2010

Zvláštní schopnosti: umí to s jojem...

6. ledna 2011 v 16:42 | Cassie
Fanning-source.blog,cz
Hola, hola!
Jsem přišla na jednu zajímavou věc... ale úplně náhodou - to je na tom to nejlepší :D Jen si tak hraju s anglickým slovníčkem a zadám slovo FANNING. Vůbec bych nečekala, že tam něco vyjede... ono to znamená FÉNOVAT! Pro mě je to samozřejmě objev století :D

Také se objevila jedna zajímavá informace: Dakotina agentura The Osbrink Agency tvrdí, že Dakota s IMG models nikdy nespolupracovala. Dost zvláštní, na oficiálních stránkách byl přece její profil (teď mimochodem neexistuje)...
Pokud to byl podvod, tak se to někomu vážně povedlo. Ani tato zpráva ale nemusí být na 100% pravdivá.

Virbl prosím!

2. ledna 2011 v 18:02 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Dobrý den. Nebo bych spíše měla říct šťastný nový rok 2011. Přála jsem už tolikrát, že se mi to na blog dávat nechtělo... no víte co. Já se teď budu soustředit, aby následující text byl co nejkratší: nebyly novinky a můj mozek byl vyždímaný jako houba = žádné nápady = co bych vězela na blogu? 
Na začátek roku mě čeká dost práce, budu muset dodělat rozestníky a všechny tyhle nesmysly, bez kterých se neobejdu. Taky jsem si slíbila rekonstrukci, no řekněte, nejsem já blbá? Mimo blog si taky budu muset vylepšit známky, pokusit se něco naučit na přímačky a zvládnout olympiádu... ale já si věřim :D a ještě k tomu mám rozečtený tři knížky... to jsou největší muka tohleto :D


Veselé Vánoce

22. prosince 2010 v 18:16 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Chtěla bych Vám dnes popřát 'Šťastné a Veselé', obávám se, že do Štědrého dne se tu už neukážu. Snad dostanete všechno, co jste si tenhle rok přáli a zažijete pravou vánoční atmosféru. A nepřežerte se :D Ještě nás čekají minimálně dvě ankety, snad to do konce roku stihnu. Vše záleží na tom, jestli se Kota ještě zúčastní nějaké akce!

Tohle jsou pro mě asi tři nejlepší vánoční písničky vůbec. Nikdo je ještě nedokázal přezpívat tak, aby to znělo lépe než originál! Není to žebříček, takže pořadí je libovolné!

Cherry Bomb... Miley Cyrus?!

13. prosince 2010 v 15:52 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Aloha! Nejsou novinky. Tak jsem se s tím, že Dakota letěla na nějakou akci asi sekla :D ale co, ještě musíme zaťukat.
Projížděla jsem si tak svůj blog. Chci ho nějak změnit. S rubrikama a rozřazením jsem spokojená (to je jediný, co umím pořádně - na to si namítejte co chcete, ale mně se to tak líbí). Jen bych byla štastnější, kdybych překopala rozcestníky. Novou fotku, nový odkazy... jen tu geniální tečku nechám :D. To, co tam teď je se mi líbí, ale je to tu už rok... to si přece žádá změnu. Kdybych se hodně nudila, udělám novej rozcestník i na filmy.... možná tak příští Vánoce!

Narazila jsem na tohle video... nejsem úplný odpůrce Miley Cyrus (jedna její písnička se mi dokonce líbí), ale přiznávám, že tohle mi příjde trošku moc. Popová princeznička si troufla na rock. Kdyby alesoň napsala něco sama, přezpívat hit a tvářit se tvrdě umí každý. Ještě k tomu ty pohyby... LOL. Ale nebudu zas kecat, ono to není tak děsný, jen teda ten začátek.... jak se holka snaží, aby to znělo drsně :D

Facebook... plné zuby :)

6. prosince 2010 v 17:29 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Po delší době opět nějaký report. Poslední dobou nemám vůbec náladu do života. Všechno je to o tom samém: přijdu ze školy, učím se, jdu na počítač a spát. Ten stereotyp mě jednou asi zabije. A i když se poměrně učím (asi bych mohla víc), pár testů pohnojím, takže abych se znova učila na opravku.
A víte čeho mám taky plné zuby? Facebooku. Někdo okomentoval váš status, někdo vás označil na své fotce... nejenom, že je to žrout času, ale je to naprosto o ničem. Jenom místo pro přetvářku a vypatlané puberťačky, které píšou statusy snad každou minutu a na profilovkách špulí hubu jak kačeři. Dřív jsme se bez toho obešli ne? Nebo snad někomu záleží, kolik máte na FB přátel? Hodně lidí už si účet zrušilo a já už o tom pár týdnů taky uvažuju. Když to včera udělala jedna kamarádka, tak mě to nakoplo a rozhodla jsem se, že se celý týden na FB nepříhlásím! Nejsem závislá, ale stejně to bude těžké... proč má FB vlastně tak vysokou popularitu, chatovat můžete na ICQ, k ukládání obrázků a psaní statusů máte blogy. Lidé hold zpohodlněli. Dřív se mi líbilo, že jsem se alespoň mohla spojit s lidmi, které jsem roky neviděla... ale k čemu to je?! V přátelích mě máš, ale ahoj mi neřekneš... Všechno je to jenom jedna velká přetvářka.


Tuhle písničku miluju, ten film samozřejmě taky :) však většina ví proč!

Joo... a kolik že to má 14 dní dnů?

12. listopadu 2010 v 16:08 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Zdravím všechny přítomné... jak se máte? Dakota předávala cenu na BAFTA awards, tak jsem doufala, že se objeví nějaké video, ale žádné jsem zatím nenašla. Popravdě nejsou žádné novinky a já nemám žádné nápady co přidávat. Škola je hnusná svině, každým rokem těžší a složitější... neříkám, že nemám čas ale nějak mě všechno najednou přestalo bavit. Nejspíš to bude tím ošklivým počasím. Všechno to na mě působí moc pesimisticky.

Příští týden jedu na HP7a nevím jestli se mám těšit. Když jsem se chystala na HP6, těšila jsem se tak moc, že se mi film vůbec nelíbil. Hold se to nedá srovnat s knihou. Ale těším se na jinou věc... na Cassie. Ano, shodou okolností máme stejné přezdívky a také je shodou okolností svět velice malý :) prostě jsme zjistili, že se dost našich kamarádů zná. Snad to všechno půjde jako po másle a neuslyšíme trapné ticho :)

Moje dopisy si udělaly výlet do Ameriky :)

26. října 2010 v 13:19 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Dost dlouho jsem vám nic nenapsala, tak to přece musím napravit! Na začátku září jsem posílala dopisy o autogram třem mým oblíbeným celebritám (včetně Dakoty). Časem jsem zjistila, že jsem dva z nich poslala na špatnou adresu... dneska se mi k mé radosti vrátily! Takže jdu posílat znova... Dakotin jsem naštěstí poslala správně!

Mám pro vás také jednu novinku! Drahá Thora mě upozornila, že se Dakota objevila v české verzi Marie Claire. Neváhala jsem a hned jsem si časopis koupila, je tam dvoustrana s Dakotou + rozhovor. Myslím že se tu brzy objeví :) Thoře moc děkuju!


Moc mě překvapila zpěvačka Rihanna, tohle je asi nejdokonalejší klip, jaký jsem kdy viděla! Dokonce jí to i neobvykle sluší :)

Kartáček na zuby Dakoty Fanning!

12. října 2010 v 19:49 | Cassie
Dámy a pánové, tohle je koupelna, kde si Dakota čistí zuby :D. Elle nedávno zveřejnila photoshoot který byl nafocen v její koupelně. Zmínila se také, že koupelnu má společnou se svou sestrou. Na fotce můžete vidět Elle, jak si čistí tuby a dokonce i Dakotin kartáček... nebo snad není její? Určitě jste poznali, že není co přidávat :D Článek s Elle a 'socialistickou' koupelnou našla Cassie :*

imagebam.com

Upekla jsem muffiny... to, že jsou černý neřešte :D

9. října 2010 v 17:47 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Co se to proboha děje? Dneska toplist zase nějak blbne... štve mě to :D Po dlouhý době jsem měla vysokou návštěvnost, aniž bych něco dělala a najednou mám polovinu toho, co mi za celý den přišlo :(. Vážně! Ještě když jsem pekla ty muffiny, bylo tu něco přes 70 lidí a najednou 30... alespoň že celková návštěvnost zůstala stejná :D

Ale co, řešit to dál fakt nehodlám, jen se chci zeptat: stalo se Vám to taky? :D

Keep Holdin' ON!

28. září 2010 v 17:47 | Cassie
fanning-source.blog.cz
Jsem mrcha? Poslední dobou si tak připadám (a to nemluvím jenom o blogu). Nebojte, ušetřím vás. Nechci abyste dál četli ty moje kecy jak se omlouvám a jak je mi to líto (ale ono vážně je!). Pravda je stále stejná, prostě nemám čas. Stydím se, že jsem se neozvala ani spolumajitelkám, ale měla jsem rušný týden, pořád někde pryč.
Ale já vám to vážně vynahradím. Nemůžu říct, že to tu pustne, ale není tu život. Prostě doufám, že se to spraví, budu se snažit, já chci v blogu pokračovat! Novinek moc není, tak uvidíme :D Stále vás mám moc ráda, držte mě!

Elle Fanning Somewhere Premiere in Venice

9. září 2010 v 17:54 | Cassie
Řekla jsem si, že tohle vám sem prostě musím dát. Elle - mladší sestra Dakoty - se v pátek zůčastnila premiéry svého filmu Somewhere v Benátkách. Oblékla si přímo nádherné šaty od Marka Jacobse. Je přímo k neuvěření, že je jí pouhých dvanáct let! Vypadá ohromně vyspěle (podpadky dělají divy!). I přes vyzáž je ale její nižší věk trošku zvejný, grimasy jsou trošku neprofesionální, ale to se časem naučí :)

imagebam.com
 
 

Reklama


• Prosím berte na nás ohled! Ke všemu co byste odsud chtěli okopírovat na svůj blog přidejte náš zdroj! Veškerá grafika a nashromážděné fotky na tomto blogu nám daly opravdu moc práce. Kdybyste naši žádost neuposlechli, byly bychom nuceny nahlásit vás vedení blog.cz! •

copyright Fanning-source.blog.cz!
© 2009- 2011

free counters