• Articles

Dakota's New York Apartment

27. února 2012 v 16:45 | Cassie
Jak už asi víte, Dakota chodí v New Yorku na vysokou školu. Nebydlí ovšem jako mnozí její spolužáci na koleji, koupila si vlastní byt, za který utrácí $8,400 na měsíc! Byt má dvě ložnice a dvě koupelny, nachází se v budově, která má obrovskou terasu s překrásným výhledem na město. A co víc: Dakotiným sousedem je americký hudebník John Mayer!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dakota Fanning: ,,Musíš pracovat velice tvrdě, pokud chceš něčeho opravdu dosáhnout!"

1. února 2012 v 19:41 | Cassie

V poslední době se Dakota Fanning objevuje všude. Není divu, tento měsíc oslaví své osmnácté narozeniny. Poté, co pózovala pro obálku únorového čísla Elle, se na ní můžete těšit i v únorovém Cosmopolitanu. V tomto rozhovoru Dakota promlouvá o své hroší kůži, životu na vysoké škole, hledání lásky a o tom, jak se cítí ve světě šoubyznysu.

Dakota, která začala hrát v šesti letech, není pouze talentovaná a tvrdě pracující herečka, ale také zábavná, realistická a disciplinovaná žena. S Cosmopolitanem si povídala o své osobnosti: ,, Už odmalička vím, kdo jsem. Nikdy jsem své já nemusela hledat. Vždycky jsem se cítila vyrovnaně." Hvězda si zároven vzpomněla na své první vystoupení před kamerami, když ji byly 4: ,,Byla jsem připravená, ani ne nervózní. Režisér chtěl po mojí mámě, aby mi dovolila dělat reklamy."
Dakota ukazuje, že její odhodlání je založené také na tom, že pochází ze sportovní rodiny: ,,Měla jsem sportovní výchovu, naučila jsem se přemýšlet o věcech touto cestou." I Dakotino hlavní motto je inspirované sportem: ,, Musíš pracovat velice tvrdě, pokud chceš něčeho opravdu dosáhnout!"

W magazine Interview

20. listopadu 2011 v 18:39 | Cassie

Dakoto, právě ses přestěhovala do New Yorku, aby si mohla studovat vysokou školu. Proč ses tak rozhodla?
Ze stejného důvodu, jako jsem chtěla jít na střední: lidé na tato léta rádi vzpomínají. Já jsem o všechny ty zážitky nechtěla přijít.

Bydlíš sama nebo máš spolubydlícího?
Žádný spolubydlící. Je mi 17 a v bytě se mnou na chvíli zůstává moje matka. Učí mě, jak si vyprat a podobné věci. Ale jsem rozhodně nadšená, že žiju ve vlastním. Doma v LA jsme měli každý pocit, že jsou všechny věci všech, dveře se snad nikdy nezavřely na dlouho. Se sestrou máme společnou koupelnu: když máte sourozence, tak není nic jenom vaše. Nikdy jsem neměla věc nebo místo, které by bylo jenom moje.

Dakota Fanning o svém vzhledu

28. července 2011 v 21:15 | Cassie
Už je to poměrně dlouho, co se mladičká herečka Dakota Fanning stala tváří nové vůně Marca Jacobse - Oh, Lola!. Někteří lidé si myslí, že vidět jí v sedmnácti letech sedět na zemi s láhví v klíně je moc odvážné. Aby taky ne. Dakota doslova vyrostla před zraky všech, diváci ji mají nutkání ochraňovat. Ona už ale není ta malá holčička z Jmenuji se Sam. V reálném životě se Fanning stala dospělou osobou. Zeptali jsme se jí na pár věcí o jejím vzhledu:


Jaké to bylo, když si poprvé seděla v maskérně? Byla si šíleně mladá!
Bylo mi asi šest. Tehdy jsem neměla moc vlasů, jenom pár blonďatých pramenů, takže mi toho moc nedělali. Ale každý člověk má báječný pocit, když o sebe nechává takhle pečovat.

Dakota odmaturovala!

14. června 2011 v 12:11 | Cassie

6.červen byl pro Dakotu velkým dnem. Spolu se svými spolužáky si oblékla maturitní talár a čapku modré barvy a přišla si převzít svůj diplom za ukončení studia. Událost, která se konala ve Walt Disney Concert Hall v Los Angeles, sledovala celá její rodina. Kromě maturitního diplomu si odnesla i uznání pro právoplatnou roztleskávačku, kterou byla po celou dobu studia na North Hollywood's Campbell Hall Episcopal High School. Minulý rok Kota v Today Show řekla: ,,Myslím, že je opravdu důležité, aby měl člověk zkušenost se střední školou. Na svůj středoškolský život se lidé často ohlíží. Která holka se stala královnou? Která byla roztleskávačka? ... a všechny ty věci, které jsou pro střední typické. Jsem ráda, že jsem tuhle dobu mohla zažít."

Dobrou zprávou je, že se Dakota chce i nadále věnovat studiím, stejně jako herectví. Podle serveru aceshowbiz.com by se chtěla na podzim zapsat na Newyorskou univerzitu, další zdroje tvrdí, že jí láká psychologie jako hlavní obor.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Na snímcích si můžete všimnout šatů, které pod talár zvolila - brzy je vám představím v rubrice fashion.
Na těchto soukromých fotkách jí můžete vidět s rodinou a kamarádkami!

...

Copyright Fanning-source.blog.cz!

Krátké nebo dlouhé?

2. června 2011 v 18:10 | Cassie
Správný ples se určitě neobejde bez perfektních šatů. Dakota Fanning o tom ví své: na školní ples soukromé školy Campbell Hall, kam dochází si oblékla mini šaty od Hervé Léger. Nedávno se Dakota objevila v dětské nemocnici v Orange Country, kde pomohla 35 dětem postihlým rakovinou vybrat šaty na výroční ples nemocnice.

"Chceš dlouhý? Nebo si vezmeš krátký? Jakou bys chtěla barvu?, " Ptala se Fanning dívek. 17-letá Danielle Knowlton si vybrala krátké černé koktejlky. Emily Justiniano (15) zase odmítnula dlouhé skládané šaty a zvolila krátký střih stříbrné barvy. "Setkala jsem se s Dakotou Fanning, ona je tak v pohodě," zářila Justiniano: "Chová se jako normální člověk."

imagebam.com

10 otázek pro Dakotu

2. května 2011 v 19:03 | Cassie

Z rozhovorů z roku 2006 jsem sestavila deset otázek, které se týkají Kotiných oblíbených věcí a herectví obecně. Když odpovídala, bylo jí tehdy 13 let. Věřím, že se vám tento článěk bude líbit:

Koho považuješ za svůj největší vzror?
Je jich hodně. Mám moc ráda Jodi Foster - ráda bych byla jako ona. Taky obdivuji Hilary Swank a Meryl Streep. Je spousta úžasných herců a hereček, s některými jsem natáčela a s dalšími bych chtěla spolupracovat někdy v budoucnosti.

Dakota Fanning: ,,Jsem nervózní z řízení.''

29. ledna 2011 v 12:14 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Americká herečka Dakota Fanning přiznala, že je opravdu nervózní když se učí řídit. Připouští, že je pro ni daleko těší být za volantem, než před kamerou.
"Zatím mám pouze povolení řídit, jsem teprve začátečník. Mohu jezdit po různých zastavěných čtvrtích, naopak nesmím na frekventované slinice nebo dálnice. Sama na to ještě nemám odvahu.", říká Fanning.

Nedávno Dakotina mladší sestra Elle na Jimmy Kimmel Live přiznala, že se jejího řízení bojí: ,, Zatím má pouze povolení řídit, ale brzo dostane právoplatný řidičák. Já jsem ji vlastně nikdy řídit neviděla. Docela se bojím sedět v autě, až bude u volantu... teším se sice na to, až mě bude vozit do školy a podobně... ale mám ráda svůj život!'', směje se.

Elle Fanning: ,, Mám strach z Dakotina řízení"

16. ledna 2011 v 16:38 | susan
Fanning-source.blog.cz
Dakotina mladší sestra Elle byla ve čtvrtek hostem v show Jimyho Kimmela, kde kromě mluvení o svém novém filmu Somewhere prozradila svoje obavy z Dakotina řízení. Na otázku jestli má Dakota řidičák odpověděla. ,,Bohužel ne. Má pouze povolení řídit, ale má ho dostat brzo. Nikdy jsem jí neviděla řídit. Trošku se bojím jet s ní v autě," směje se dvanáctiletá Elle a dodává: ,,Těším se až mě bude moc vozit do školy a podobně ale zároveň... část mě chce mít vlastní život."

Dakota Fanning: ,,Už nejsem malá holka.''

30. října 2010 v 17:00 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Tyká si s Tomem Cruisem. Na natáčení za ní občas zavítá Sean Penn. A letos si poprvé odbyla první polibek (na filmovém plátně s dívkou). Křehká Dakota Fanning (16) definitivně přestala být dítětem.
Školní uniforma v Cambell Hall, soukromé episkopální škole v severním Hollywoodu, kde studuje Dakota i její sestra Elle, nepřipouští modní výstřelky. Khaki sukně sukně nebo kalhoty, bílá halenka, modrý svetr, uzavřené boty. Čímkoliv na víc by si herečka vykoledovala důtku za přestupek proti kázni. ,, Kdyby ředitel viděl, v čem jsem naposledy točila, zblázdnil by se,'' směje se Dakota, které tvrdší kázeňský režim školy nevadí. Prý je na přísnost zvyklá jak z domova, tak z natáčení.
Blonďatý andílek Dakota Fanning má teď drsnou image

21. září 2010 v 12:44 | Susan
Na české webové stránce tn.cz se nedávno objevil tento článek o naší Dakotě:

fanning-source.blog.cz
Holčička z Války světů nebo filmu Jmenuji se Sam pořádně vyrostla.
I když je Dakotě Fanningové teprve šestnáct let, má za sebou úctyhodnou filmografii. V pěti letech si zahrála holčičku nemocnou leukémií v seriálu Pohotovost, v šesti vyhrála konkurz na chytrou dceru pomaleji myslícího tatínka ve filmu Jmenuji se Sam. Celosvětovou proslulost jí pak zajistil snímek Válka světů, ve kterém v roce 2005 spolu s tatínkem Tomem Cruisem prchala před nebezpečnými mimozemšťany.O rok později si zahrála titulní roli ve snímku Šarlotina pavučinka, ve škatulce "pohádkových" hrdinek ale nezůstala. V roce 2007 zažila před kamerou brutální znásilnění ve filmu Hounddog. Současné teenagery okouzluje rolí ve filmové sérii Twilight - Stmívání. Nejnovějším příspěvkem do její filmografie je pak snímek The Runaways o stejnojmenné legendární kapele. Ve snímku plném drog a rocku se neváhá před kamerou předvést jen v korzetu a podpatcích a vyměňovat si polibky s hereckou kolegyní. Currieová byla překvapená, jak moc jí je Fanningová na plátně podobná. "Jsem starší a chci dělat něco, co jsem zatím nedělala," cituje ji server Daily Mail. "Jsou to holky stejně staré jako já, které už žijí velmi plný život. Některé tím projdou bez škrábnutí, jiné skončí na dně. Chtěla jsem stát stranou a pozorovat, z pohledu svého spořádaného života, čím procházejí, aniž by mi to uškodilo," svěřila se. 
fanning-source.blog.cz
Fanningová je z typické slušné rodiny, která dohlíží na to, aby i při natáčení pilně studovala. Liší se tím nejen od hvězd jako Britney Spearsová nebo Drew Barrymoreová, které brzká sláva přivesla na scestí, ale i od provokatérky Cherie Currieové, kterou ve filmu ztvárňuje. The Runaways, v nichž byla Currieová hlavní zpěvačkou, byly první světově populární dívčí kapelou vůbec. Slávu jim zajišťovala nejen hudba, ale hlavně provokace a skandály. Po necelých čtyřech letech se zkupina rozpadla. Sama Currieová byla už v 18 závislá na drogách a měla za sebou zkušenosti s mnoha muži. A taky se ženami. Dakota Fanningová se tak na plátně objeví i v líbací scéně s Kristen Stewartovou (ztvárňuje Joan Jettovou), s níž se zná i ze Stmívání. "Nic to nebylo. Políbila jsem svou nejlepší kamarádku, což je shodou okolností holka. Nedělaly jsme z toho vědu. Když jste někomu blízko, je mezi vámi důvěra," vysvětlila Fanningová. V Česku by se snímek měl objevit v kinech 21. října.

,,Nejsem rocková hvězda!''

12. září 2010 v 18:01 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Dakota Fanning připouští, že nikdy nebude jako rocková hvězda Cherie Currie, kterou letos ztvárnila v biografickém snímku The Runaways. Herečka prohlásila, že nikdy neměla touhu stát se rockovou zpěvačkou, přestože si i ona často zpívá do kartáče na vlasy: ,,Jasně, ráda si vezmu svůj kartáč na vlasy a prostě zpívám, nedělá to snad každý?! Kvůli filmu jsem brala lekce zpěvu a několikrát natáčela ve studiu. Byla jsem taková 'divoká'. Rocková hvězda ze mě ale nikdy nebude, to je jisté. Samozřejmě se s Cherie můžu ztotžnit, obě jsme vyrůstali před zraky publika, ovšem každá v úplně jiném směru! "

Dakota také zavtipkovala, jaktože s Kristen Stewart v jednom roce natočila hned dva filmy: "Od teď prostě natáčíme všechny filmy společne. Je to v naší smlouvě."

Dakota: ,,Vím, že nic není samozřejmostí"

4. září 2010 v 12:01 | Susan
fanning-source.blog.cz
Šestnáctiletá herečka Dakota Fanning, která je známá už od svých sedmi let, kdy zazářila ve filmu I am Sam, by se ráda věnovala i nadále herectví, ale uvědomuje si, že to nemůže brát jako samozřejmost.
,,Vím, že herectví je to, co chci dělat po zbytek života, ale myslím si, že všechno může skončit klidně i zítra." vysvětluje Dakota a pokračuje: ,,Musíte prožívat každý moment vašeho života a ne život brát jako samozřejmost. Myslím si, že se člověk nemůže nikdy cítit naprosto bezpečně a jistě."
The Runaways hvězda je šťastná za každou příležitost, která se jí naskytla. ,,Jsem tak vděčná za všechny příležitosti, které se mi naskytly. Vím, že někteří lidé nemají takové štěstí, být ve správnou chvíli na správném místě a nebo natočit dobrý film."
Dakota by byla určitě ráda ještě za další příležistosti a havně kdyby se naskytla taková příležitost, která by jí umožnila zahrát si po boku Jodie Foster. ,,Byla bych tak šťastná kdybych s ní mohla pracovat. Zbožňuju jí, její kariéru a co vše udělala. Můžu doufat jen v to, abych byla aspoň z část skvělá tak jako je ona.

Dakota: ,,Líbání Kristen bylo pohodlné"

3. září 2010 v 10:36 | Susan
fanning-source.blog.xz
Dakota se nám nedávno znovu rozpovídala o tolik diskutovaném polibku mezi ní a Kristen Stewart ve filmu The Runaways. Šestnáctiletá herečka hrála ve filmu rockerku Cherie Curie a ačkoliv ji při natáčení čekala její první pusa se ženou, necítila se při tom vůbec trapně. Právě naopak, podle Dakoty to bylo pohodlné.
,,Jestli to bylo trapné? Když se s někým cítíte pohodlně a nemáte nutkání se tomu bránit je to snadné a vydáte ze sebe to nejlepší. S Kristen jsem se cítila pohodlně." vyjádřila se Dakota k polibku.
Herečka, která se proslavila v pouhých sedmi letech, kdy zazářila ve filmu I am Sam také trvá na tom, že jí nevadilo, když tento film viděli její křesťanští rodiče. ,,Moji rodiče neměli s tímto projektem žádné obavy. Myslím, že všichni byli klidní, protože jde o pravdivý příběh. Moje mamka se mnou byla po celou dobu natáčení a taťka viděl film na Sundance festivalu. Nebyla jsem vůbec nervózní, protože hraju od šesti let a tak si zvykli vidět mě v různých situacích," a dodává: ,,Taťka mi řekl, že když ten film sledoval ani nepomyslel na to, že to jsem já, protože jsem vypadala tak jinak a Cherie není ta, kterou jsem v reálném životě."

Dakotin tenisový příběh

31. července 2010 v 13:13 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Dakota Fanning vzpomíná, jak nastavovala svou tenisovou pálku, proti létajícím míčkům, v době, kdy ještě nebyla herečkou. Teen hvězda řekla, že chtěla jít ve stopách svých rodičů dokud  neobjevila jasná světla Hollywoodu: "Moje máma šla do školy na plné tenisové stipendium, táta hrál v menší-lize baseball a můj dědeček byl quarterback pro Philadelphia Eagles," řekla.

"Než jsem začala hrát ve filmech, chtěla jsem být tenistka - to byl můj sen a moje maminka se mnou tenis trénovala. Jednoho dne jsem přišla a řekla jí, že tenis je pro mě prostě příliš náročný a dál už jsem nechtěla hrát. Začala jsem teda hrát fotbal a pojmenovala svůj tým Spice Girls - já byla Baby Spice. Když jsem poprvé dostala míč, byla jsem nadšená! Běžela jsem a běžela, pak jsem kopla míč do branky a byla tak vzrušená a nadšená zároveň. Otočila jsem se a nikdo mi nefandil, nikdo na mě nebyl pyšný - a já jsem si potom uvědomila, že tahle hra není pro mě. S fotbalem jsem přestala taky.''


zdroj: daily-dakota.blog.cz + moje úprava!

Dakota Fanning vs Kristen Stewart

22. července 2010 v 9:26 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Na jevišti jsou po boku jako Joan Jett a Cherie Currie, v upírské sáze jedna druhou nenávidí, nenastal čas porovnat naše hrdinky Dakotu Fanning a Kristen Stewart?

...

Tak přináším dost zajímavý článek, kde se stránka film.com snažila porovnat Kristen a Dakotu, řeknu vám, že výsledek mě vážně překvapil - však posuďte podle vlastního názoru:

Od nevinnosti k líbacím scénám

16. července 2010 v 13:57 | Liden
Na portálu www.doma.cz, který stejně jako blog.cz patří pod TV Nova, se nedávno objevil článek o Dakotě.
fanning-souece.blog.cz

Dakota se těší na další role

14. července 2010 v 22:00 | Susan
fanning-source.blog.cz
Šestnáctiletá hvězdná herečka dostala svojí první velkou roli po poku Seana Penna ve filmu I am Sam, když jí bylo pouhých šest let. Od té doby se Dakota objevila v řadě dalších filmových hitů a chce svou kariéru i nadále rozvíjet.
Herečka si nedávno zahrála rockerku Cherie Currie po boku Kristen Stewart ve filmu The Runaways a je přesvědčená, že touto rolí všem dokázala, že už není dítě.
,,Když začnete hrát jako malá, lidé vás stále budou mít spojenou s tím, čím jste byla v šesti letech." uvedla Dakotu v rozhovoru pro Marie Claire. ,,Doufám, že The Runaways je tím momentem, který říká : Víte, už nejsem ta malá dívka, ale stále nejsem úplně dospělá."
,,Jak jste starší objevuje se mnoho nových věcí, které můžete ve filmech dělat. Nikdy jsem to nechtěla uspěchat, vždycky jsem chtěla dělat to, co bylo pro můj věk správné, ale jak se blížíte k 18, otevírá se vám, jako herci, úplně nový svět a já se na to opravdu těším."
Dakota a Kristen se v jedné scéně z The Runways políbily a ačkoliv jejich pusa vyvolala mediální šílenství blonďatá hvězda trvá na tom, že o tom nepřemýšlela jako o nějakém zážitku."
,,Takhle to vůbec neberu, ona je má přítelkyně a je to dívka- žádný stres." vysvětluje Dakota. ,,Není to jako opravdová pusa mezi Cherie a Joan jak o tom všichni mluví, bylo to pouze takto nafilmované- žádná věda."
Dakota a Kristen se staly na natáčení The Runaways dobrými kamarádkami a dostaly šanci spolu znovu pracovat, když Dakota přijala roli v Twilight Sáze. Dakota v tomto hitu hraje zlého upíra a prý si hodně oblíbila nošení červených kontaktních čoček. ,,Vždycky o mně lidé říkali, že mám velké modré oči, ale já jsem si pořádně užívala, když jsem je měla červené. Když jsem měla tuto barvu očí, automaticky jsem se převtělila do své role."

Dakotina sestra zbožnuje Twilight

11. července 2010 v 13:09 | Susan
fanning-source.blog.cz
Šestnáctiletá Dakota hraje zlou upírku Jane v Twlight sáze, kde kromě ní můžeme vidět také Roberta Pattinsona, Kristen Stewart nebo Taylora Lautnera. Dakota je strašně ráda, že může v takovém filmu hrát, ale zároveň přiznává, že její mladší sestra Elle je příběhem mnohem víc fascinovaná.
,, Moje dvanáctiletá sestra je tím přímo posedlá." uvedla Dakota v časopisu Chicago Sun Times. ,, Doma má vystřihovánky Roba a Taylora a dokonce si ve škole vyrobila robota, kterého pojmenovala robot Pattinson. Líbí se mi, že se film líbí lidem v různých věkových kategorií."
Dakota, která začne natáčet poslední díl Twilight Ságy Breaking Dawn nemůže uvěřit, že bude už brzo celé sérii konec, protože si hraní zlé postavy velmi oblíbila. ,,Stále nemůžu uvěřit, že jsem součástí Twlight." řekla. ,, Můj charakter samozřejmě není tou nejmilejší osobou. Je fascinující hrát někoho, kdo má zalíbení v tom, že ubližuje ostatním lidem. Je to zvláštní věc."

Dakota: ,,Britney jsem poslouchala už jako malá!''

10. července 2010 v 11:58 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
V roce 2009 byla Dakota ,,nachytána'' na koncertě Britney Spears v rámci 'Cirkus tour 2009'.
Byla vážně nadšená, Britney Spears poslouchala už jako malé dítě: ,,Na koncert jsem šla se svým nejlepším přítelem a jeho sestoru. Byla jsem fakt nadšená!''

Dokonce se s Britney jednou setkala, to ovšem Dakotu ještě nikdo neznal: "Britney byla skutečně první hvězda, kterou jsem potkala potom, co jsme se přistěhovali do Kalifornie. Potkala jsem ji v jednom obchodě, když mi bylo šest let. Byla jsem tak fascinovaná, měla jsem jí tak ráda! Jít na její koncert bylo jako opět se s ní setkat! "

Dakota Fanning chce jít na vysokou školu

15. června 2010 v 20:20 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Podle serveru Sify, Dakota přiznala, že by ráda studovala na vysoké škole. Herečka prozradila, že i když má budoucí kariéru jistou, chce své vzdělání dále rozšířit. 

"Chci jít na vysokou školu. Moc bych chtěla hrát i studovat v jednu dobu, samozřejmě je ale jisté, čemu se budu v dospělosti věnovat. Neumím si představit, že nebudu hrát. To je to, co miluji, "řekla. Jestli bude Dakota studovat hereckou školu, nebo ne zatím neprozradila.

Dakota Fanning: ,,Jsme ráda, že nejsem normální!''

27. dubna 2010 v 19:26 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Mezinárodně uznávaná herečka Dakota Fanning je ráda, že neměla normální dětství. Dakota, která hrála po boku hvězd jako Sean Penn, Tom Cruise nebo Julia Roberts prohlásila, že filmy jí přinesly více zkušeností, než by mohla mít kdyby byla normální dívkou.

,,Nechci být normální. To je moje dětství. Byla jsem v Austrálii, cestovala jsem a dozvěděla se o různých kulturách. Někteří lidé nikdy neopustí zemi, za celý svůj život. Moje práce mi otevřela mysl a obohatila mé dětství. ''


zdroj: daily-dakota.blog.cz + MOJE ÚPRAVA!

Dakota Fanning: ,,Je to zvláštní pocit dívat se na své starší filmy!''

15. dubna 2010 v 17:22 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Dakota Fanning je vzácná osobnost - dětská herečka, které nestoupla sláva do hlavy. Už v 16 letech je připravena nastartovat kariéru dospělé hvězdy ve svém novém filmu The Runaways. Už od malička si Dakota hrála zajímavé role po boku hvězd jako Robert De Niro (Hra naschovávanou), Denzel Washington (Muž v ohni) a Tom Cruise (Válka světů), role rockové zpěvačky v The Runaways je pro ní ovšem nová.
,, Byla to pro mě úplně jiná role, zejména tím, že jsem ,,žila'' život někoho jiného,'' říká Fanning po telefonu z LA ,, určitě jsem se na film připravovala víc, než na ostatní v mé kariéře. Osoba, kterou jsem hrála, je prostě pravá - musela jsem zpívat podobně jako ona... byla to docela zodpovědnost.'' 

Dakota Fanning: ,,Jsem připravená na těžší role!''

19. března 2010 v 16:13 | Cassie
Fanning-source.blog.cz
Dakota Fanning udělala další krok k nasměrování své kariéry novým směrem! Ve svém novém filmu The Runaways, prokázala, že je připravená na zralejší role. 16letá herečka se v novém snímku vydala cestou sexu, drog a rock 'n' rollu - zahrála si totiž rockerku Cherie Currie, která se spojila s Joan Jett, aby se staly mezinárodní rockovou senzací! Fanning ve filmu kouří, chodí skoro nahá a mimo jiné jí můžete vidět vášnivě se líbat se ženou.

Rozhovor v celém článku

Dakota Fanning jde tou správnou cestou!

13. března 2010 v 14:25 | Cassie
Dakota Fanning je učebnicový příklad pro mladé herce v Los Angeles, kteří se snaží nesejít ze správné cesty. Začala pracovat v Hollywoodu, ve velmi mladém věku, ale nikdy se nedala špatným směrem! Když byla Dakota ještě dítě, lidé si všimli, že je na svůj věk velice vyzrálá. A dokonce i nyní ve věku 16 let, nemá sklony k drogám ani k alkoholu, které si vyžádaly životy mnoha mladých hvězd.

Hollyscoop mluvil s Dakotou na červeném koberci jejího nového filmu The Runaways, a zeptal se jí, jak dokáže být v centru pozornosti a nedělat přitom problémy:

"Já prostě nevím. Žiju si svůj vlastní život. "
 
 

Reklama
Reklama


• Prosím berte na nás ohled! Ke všemu co byste odsud chtěli okopírovat na svůj blog přidejte náš zdroj! Veškerá grafika a nashromážděné fotky na tomto blogu nám daly opravdu moc práce. Kdybyste naši žádost neuposlechli, byly bychom nuceny nahlásit vás vedení blog.cz! •

copyright Fanning-source.blog.cz!
© 2009- 2011

free counters