Leden 2011

Někdo zazsedl Teletubbies :)

31. ledna 2011 v 16:17 | Cassie |  • Cassie
Fanning-source.blog.cz
Ahoj mí drazí, nemyslete si, že nic nedělám :D
Celý den jsem včera na blogu makala, bolely mě oči. Upravovala jsem photoshooty, rozcestníky... taky jsem vytvořila novou verzi rozcestníku 'Galley'. Snad to stihnu nastavit co nejdříve. Myslela jsem, že mám jasno, ale na ostatní hlavní rozcestníky nemám nápad... vždycky je to strašně dlouhý text... nevypadá to hezky. Mám problémy už teď a to to tu chci předělat celý. Jsem puntičkář na všechny ty blbosti, který nikoho stejně nezajímaj. Tady máte příklad mé 'magorie', chci změnit některé ikonky k akcím, protože je na nich Dakota moc velká... stejně se mi to potom nebude líbít (pouze zlomek z mého dlouhého seznamu):

Poupravit ikonky v rozcestnících: Public Appearances - 2008 + 2009
Dodělat rozcestníky a ikonky pro candids: 2006 - 2010
Dodělat rozcestníky a ikonky pro premiers: 2003 - 2010
Dodělat rozcestníky a ikonky pro scany: 2003 - 2010

Casey Rodgers '10

30. ledna 2011 v 13:04 | Cassie
Objevil se nový photoshoot, ze začátku minulého roku. Vážně zvláštní, že ho můžeme vidět až po tak dlouhé době! Byl nafocen někdy v době Sundance Festivalu 2010. Fotky jsou s Kirsten Stewart a Dakotě to na nich neobvykle sluší :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dakota Fanning: ,,Jsem nervózní z řízení.''

29. ledna 2011 v 12:14 | Cassie |  • Articles
Fanning-source.blog.cz
Americká herečka Dakota Fanning přiznala, že je opravdu nervózní když se učí řídit. Připouští, že je pro ni daleko těší být za volantem, než před kamerou.
"Zatím mám pouze povolení řídit, jsem teprve začátečník. Mohu jezdit po různých zastavěných čtvrtích, naopak nesmím na frekventované slinice nebo dálnice. Sama na to ještě nemám odvahu.", říká Fanning.

Nedávno Dakotina mladší sestra Elle na Jimmy Kimmel Live přiznala, že se jejího řízení bojí: ,, Zatím má pouze povolení řídit, ale brzo dostane právoplatný řidičák. Já jsem ji vlastně nikdy řídit neviděla. Docela se bojím sedět v autě, až bude u volantu... teším se sice na to, až mě bude vozit do školy a podobně... ale mám ráda svůj život!'', směje se.

TOP10: ♀5: Scarlett Johansson

28. ledna 2011 v 15:58 | Cassie |  • Favorite Celebs
Fanning-source.blog.cz
Scarlett je pro mě bohyně... symbol krásy a luxusu. Tahle slečna má nejspíš dar od Boha: neznám člověka, který by měl takový talent a byl tak neuvěřitelně sexy. Ale zpátky k filmům :D.

Scarlett natočila řadu úžasných snímků, které si chváleli jak kritici, tak i diváci. Jsem velkým fanouškem Woodyho Allena, proto mezi mé nejoblíbenější patří Sólokapr a Match Point: Hra osudu. I když to jsou dvě naprosto rozdílné role, Scarlett září. Miluju také filmy V dobré společnosti a Až tak moc tě nežere. Určitě by stál za zmínení i scifi-thriller Ostrov. Na Scarlett mám nejradši, že ví co chce. Ať už je to ten její ostrý styl hraní nebo pouze romantický úsměv - všechno stojí za to. Těším se na její další trháky, které jsem ještě bohužel neviděla.

The Hottest 25 Stars Who Are 25 & Under!

27. ledna 2011 v 18:16 | Cassie |  • HOT NEWS
Fanning-source.blog.cz
Na stránkách etonline.com se objevil žebříček 25 nejvíce sexy lidí pod 25 let. Umístila se dokonce i Dakota! Myslím si, že žebříček nemá žádné pořadí, je to spíše jenom seznam všech umístěných.
Můžete to posoudit sami zde. Na odkazu najdete jména jako Megan Fox, Daniel Radcliffe, Blake Lively, Zac Efron nebo Amanda Seyfried. Za informaci děkuji SB Lucy :)

Čím se Dakota zasloužila?
Dakota Fanning hrála ve více než 40 filmech a televizních pořadech. Velký zlom přišel v roce 2001, kdy hrála v Jmenuji se Sam s oscarovým Seanem Pennem. Dále ji můžete znát z Války Světů, Hry na Schovávané nebo Holek z lepší společnosti. Jejím zatím posledním projektem je role Cherie Currie ve filmu The Runaways. Do budoucna se na ni můžete těšit v posledním dvoj-filmu Twilight Ságy: Rozbřesk, kde hraje krutou upírku Jane Volturi.

Best Of 2010: Rekapitulace

25. ledna 2011 v 19:07 | Cassie
Konečně vám přináším vyhodnocení všech anket Best Of 2010. Omlouvám se za provedení těch fotek - nápisy jsou odfláknuté, ale mám málo času. Některé výsledky mě mírně překvapily, některé zas překvapením nebyly. Zbytek máte v celém článku:

1. Nejlepší make-up: Výsledek této ankety jsem vypočítala správně. Zvítězilo pro Dakotu naprosto nezvyklé líčení, které ji dokonale rozzářilo. Do roku 2011 si už snad jen přát víc podobných 'experimentů'.
Fanning-source.blog.cz

Avatars 0.2

22. ledna 2011 v 13:39 | Cassie |  • Graphic
Zjistila jsem, že na blogu postrádáte grafiku. Nedostatek jsem se rozhodla napravit v podobě avatarů. Zdroj bohužel udávat nemůžu, jsou z několika různých stránek. Snad se vám budou líbit:

Fanning-source.blog.cz
Fanning-source.blog,cz
Fanning-source.blog.cz
fanning-source.blog.cz

Most Wanted by Richard Phillips

21. ledna 2011 v 20:03 | Cassie |  • Miscellaneous
27. ledna bude v Londýně otevřena výstava 'Most Wanted' od Richarda Phillipse. Objeví se na ní deset obrazů, které jsou inspirovány dnešním mladým Hollywoodem. S radostí můžu oznámit, že jedna z celebrit bude i Dakota. Kromě ní se na plátně objeví i Miley Cyrus, Kristen Stewart, Taylor Momsen nebo Robert Pattinson. A co je zajímavé? Všechna plátna budou v nad-životní velikosti!
Fanning-source.blog.cz

Best of 2010: Dresses

20. ledna 2011 v 16:01 | Cassie
A jako úplně poslední anketu tu mám snad tu nejočekávanější: nejlepší šaty. Opět jsem vybrala 5 nejkrásnějších modelů a tentokrát musím říct, že jsem naprosto na vážkách. Všechny tyto modely jsou dokonalé a sama prostě nevím, pro který hlasovat. Brzy čekejte vyhlášení všech anket Best Of 2010:

1. - Nádherný model, jak už mnoho z vás psalo, Dakota vypadá jako princezna. Strašně se mi líbí kombinace bílých šatů a krémové krajky s páskem. Bezesporu jeden z nejlepších modelů Hollywoodu 2010.
Fanning-source.blog.cz

With Fans 0.3

19. ledna 2011 v 17:53 | Cassie |  • Personal / with Fans
Během posledního měsíce se na internetu objevilo pár fotek Dakoty s fanoušky. Na prvním snímku můžete dokonce vidět hlavní hrdiny Twilight. Ten kluk měl štěstí, vyfotit se najednou se všemi rozhodně není jendoduché! Další dvě fotky jsou ze supermarketu, nejspíš je fotily dvě různé osoby.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

• Prosím berte na nás ohled! Ke všemu co byste odsud chtěli okopírovat na svůj blog přidejte náš zdroj! Veškerá grafika a nashromážděné fotky na tomto blogu nám daly opravdu moc práce. Kdybyste naši žádost neuposlechli, byly bychom nuceny nahlásit vás vedení blog.cz! •

copyright Fanning-source.blog.cz!
© 2009- 2011

free counters