Září 2010

Snílek na ČT1!

30. září 2010 v 19:42 | Cassie |  • HOT NEWS
Fanning-source.blog.cz
Pro fandy Dakoty Fanning mám skvělou zprávu! Po delší době bude opět jedna z českých televizí vysílat film Snílek. Pokud máte zájem vidět malou Dakotu, zapněte si v sobotu 2.10. ČT1, snímek byste měli chytnout od 10:15.
Já osobně film doporočuji, působí přímo pohádkově. A jedna zajímavost: byl natočen podle skutečné události! Více zde.

Dakota and Elle skiing at Sundance Film Festival '07

30. září 2010 v 18:48 | Cassie
Exkluzivní fotky Dakoty na lyžích, samozřejmě za doprovodu Elle - ty dvě jsou nerozlučné. Je docela zábava, sledovat Dakotu poprvé na sjezdovkách. Dokonce se potvrzuje fakt, že celebrity jsou pouze smrtelníci! Dostává mě, že jsou holky opět v růžové... to je posedlost :D
Fanning-source.blog.cz

Promoting Charlotte's Web in NY '06

29. září 2010 v 17:20 | Cassie
Poslední candids pro rok 2006. Dakota byla 13.prosince v New Yorku, kde propagovala svůj film Šarlotina pavučinka. Fotky jsou pouze tři a ještě v dost špatné kvalitě, stejně ale můžu říct, že to Kotě moc slušelo! Podívejte se na ty kozačky!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Keep Holdin' ON!

28. září 2010 v 17:47 | Cassie |  • Cassie
fanning-source.blog.cz
Jsem mrcha? Poslední dobou si tak připadám (a to nemluvím jenom o blogu). Nebojte, ušetřím vás. Nechci abyste dál četli ty moje kecy jak se omlouvám a jak je mi to líto (ale ono vážně je!). Pravda je stále stejná, prostě nemám čas. Stydím se, že jsem se neozvala ani spolumajitelkám, ale měla jsem rušný týden, pořád někde pryč.
Ale já vám to vážně vynahradím. Nemůžu říct, že to tu pustne, ale není tu život. Prostě doufám, že se to spraví, budu se snažit, já chci v blogu pokračovat! Novinek moc není, tak uvidíme :D Stále vás mám moc ráda, držte mě!

Leaving exercise class '10

28. září 2010 v 17:39 | Cassie |  • Candids 2010
Po delší době tu máme nějaké paparazzi fotky. Dakota odcházela nenalíčená z tělocvičny, údajně se zůčastnila nějaké 'procvičovací' hodiny, nejspíš jde o aerobik nebo jogu. Budu upřímná: nevypadá dobře, vážně se bojím, že se cvičením zajde moc daleko.
Fanning-source.blog.cz

Hounddog- Behind the Scenes

26. září 2010 v 15:16 | Susan |  • Hounddog
Moc pěkné fotky z natáčení Houndog. Ten Dakotin ksichtík na deváté fotce nemá chybu:)
fanning-source.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Blonďatý andílek Dakota Fanning má teď drsnou image

21. září 2010 v 12:44 | Susan |  • Articles
Na české webové stránce tn.cz se nedávno objevil tento článek o naší Dakotě:

fanning-source.blog.cz
Holčička z Války světů nebo filmu Jmenuji se Sam pořádně vyrostla.
I když je Dakotě Fanningové teprve šestnáct let, má za sebou úctyhodnou filmografii. V pěti letech si zahrála holčičku nemocnou leukémií v seriálu Pohotovost, v šesti vyhrála konkurz na chytrou dceru pomaleji myslícího tatínka ve filmu Jmenuji se Sam. Celosvětovou proslulost jí pak zajistil snímek Válka světů, ve kterém v roce 2005 spolu s tatínkem Tomem Cruisem prchala před nebezpečnými mimozemšťany.O rok později si zahrála titulní roli ve snímku Šarlotina pavučinka, ve škatulce "pohádkových" hrdinek ale nezůstala. V roce 2007 zažila před kamerou brutální znásilnění ve filmu Hounddog. Současné teenagery okouzluje rolí ve filmové sérii Twilight - Stmívání. Nejnovějším příspěvkem do její filmografie je pak snímek The Runaways o stejnojmenné legendární kapele. Ve snímku plném drog a rocku se neváhá před kamerou předvést jen v korzetu a podpatcích a vyměňovat si polibky s hereckou kolegyní. Currieová byla překvapená, jak moc jí je Fanningová na plátně podobná. "Jsem starší a chci dělat něco, co jsem zatím nedělala," cituje ji server Daily Mail. "Jsou to holky stejně staré jako já, které už žijí velmi plný život. Některé tím projdou bez škrábnutí, jiné skončí na dně. Chtěla jsem stát stranou a pozorovat, z pohledu svého spořádaného života, čím procházejí, aniž by mi to uškodilo," svěřila se. 
fanning-source.blog.cz
Fanningová je z typické slušné rodiny, která dohlíží na to, aby i při natáčení pilně studovala. Liší se tím nejen od hvězd jako Britney Spearsová nebo Drew Barrymoreová, které brzká sláva přivesla na scestí, ale i od provokatérky Cherie Currieové, kterou ve filmu ztvárňuje. The Runaways, v nichž byla Currieová hlavní zpěvačkou, byly první světově populární dívčí kapelou vůbec. Slávu jim zajišťovala nejen hudba, ale hlavně provokace a skandály. Po necelých čtyřech letech se zkupina rozpadla. Sama Currieová byla už v 18 závislá na drogách a měla za sebou zkušenosti s mnoha muži. A taky se ženami. Dakota Fanningová se tak na plátně objeví i v líbací scéně s Kristen Stewartovou (ztvárňuje Joan Jettovou), s níž se zná i ze Stmívání. "Nic to nebylo. Políbila jsem svou nejlepší kamarádku, což je shodou okolností holka. Nedělaly jsme z toho vědu. Když jste někomu blízko, je mezi vámi důvěra," vysvětlila Fanningová. V Česku by se snímek měl objevit v kinech 21. října.

War of the Worlds Premiere (Tokyo) '05

19. září 2010 v 12:56 | Cassie |  • Premiers 2005
Po dlouhé době přináším fotky z premiéry - konkrétně z Války Světů v Japonsku. Fotek je neobvykle málo, ale i vy musíte uznat, že to byla pěkná show, i herci i fanoušci si užívali! Dakota měla velice zajímavé šaty, co říkáte?!
Fanning-source.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Mattel Children's Hospital UCLA Holiday Cards

17. září 2010 v 9:42 | Susan |  • Videos
Jak možná někteří víte, Dakota dělá ve svém volném čase dobrovolnici v dětské nemocnici Mattel Children's Hospital UCLA.
Nedávno natočila toto pěkné vide na podporu nemocnice, určitě se podívejte.TOP10: ♀7: Brittany Murphy

15. září 2010 v 16:43 | Cassie |  • Favorite Celebs

Fanning-source.blog.cz
Když jsem Brittany viděla hrát poprvé, nečím mě zaujala. Nedokážu určit čím, zřejmě měla nějaký lesk v očích, ale na první pohled jsem veděla, že se stane jednou z mých největších oblíbenkyň.

Viděla jsem s ní poměrně dost filmů, úplně první byli Líbánky. Brittany většinou hrála hlavní postavy romantických komedií anebo psychicky narušené charaktery. Nejvíc se mi asi líbila v Kráse na zabití a Holkách z lepší společnosti (s Dakotou). Její výkon mě doslova děsil ve Freeway (s Reese Witherspoon). Sice ne moc známá, ale skvělá herečka s úžasných charisma.

Bohužel se přesně 21.12.2009 stala hrozná věc, a anorektická Brittany Murphy se nejspíše předávkovala léky. Byl to pro mě ohromný šok, tahle veselá osoba už tu není? Je mi Brittany hrozně líto, měla velký talent a nadějně rozjetou kariéru a najednou...

Chtěla bych vám pustit jedno nádherné videjko z filmu Holky z lepší společnosti (vystupuje i Dakota). Pro mě tahle píseň Brittany naprosto vystihuje... RIP Brittany!


• Prosím berte na nás ohled! Ke všemu co byste odsud chtěli okopírovat na svůj blog přidejte náš zdroj! Veškerá grafika a nashromážděné fotky na tomto blogu nám daly opravdu moc práce. Kdybyste naši žádost neuposlechli, byly bychom nuceny nahlásit vás vedení blog.cz! •

copyright Fanning-source.blog.cz!
© 2009- 2011

free counters