,,Uprchlíky jsem neznala!''

29. března 2010 v 20:07 | Cassie |  • Interviews
Fanning-source.blog.cz
"Než jsem dostala scénář, jména The Runaways nebo Cherie Currie mi skoro nic neříkaly. Hned jsem se podívala na nějaká online videa z jejich koncertní šňůry. Našla jsem video, kde zpívaly Cheri Bomb a došlo mi, že v tom filmu vážně hrát chci! Spousta si mě stále spoluje s tou malou hočičkou z Jmenuji se Sam a podobných rolí," říká Fanning v jednom slunném jarním odpoledni ve svém pokoji v hotelu Regency, po dni plném tiskových konferencích. Potom se svalí obečená na gauč - má na sobě hubené džíny, rozvázané šněrovací boty, šedé sáčko a pod ním tričko s potiskem. Kolem krku jednoduchý Tiffanyho náhrdelnk v podobě zlatého klíče.

Dakota udělala rozhovor pro USA Today. Více najdete v celém článku
"Po tomto filmu budu snad vnímána jinak," Fanning, která letos v únoru osavila své 16.narozeniny říká. "Jak člověk stárne, naskytnou se mu nové obzory. Může zkusit nové věci a samozžejmě i nové role!"

Ve filmu Dakota pije, kouří (bylinné cigarety, jak sama připomíná), prožívá první sexuální zážitky a také zpívá na plné pecky rock. I přesto, je to ta stejná herečka, co hrála v Šarlotině pavučince nebo Tajném životě včel! "Jsem opravdu ráda, že jsem měla možnost zahrát si Cherie. Je mi 15 a jí v době největší slávy The Runaways bylo taky 15. Je zajímavé vidět ty rozdíly mezi námi, třeba v myšení nebo vystupování. Já bych asi nikdy nemohla vystupovat jenom ve spodním prádle!"

V jednom ze známých záběrů z filmu je vidět koncert v Japonsku, kde se Dakota objevuje pouze v korzetu. "Korzet byl jeden ze způsobů, jak vyjádřila sama sebe. Bya to cesta, jak zdůraznit její sexualitu aby to bya vážne Cherie Bomb!".
Fanning-source.blog.cz

Fanning musela zapracovat i na svém zpěvu. Cherie se pro ni stala jejím učitelem! "Nejdřív jsem nahrávala ve studiu, to jsou ty písně, které můžete slyšet ve filmu nebo na soundtracku, " říká Fanning, a upozorňuje, že Uprchlíci často nahrávaly písně jen párkrát před vydáním alba. "To bylo trochu strašidelné, ale ve skutečnosti to vždycky vyšlo dobře."

Díky nové příležitosti se vynořila i nová přátelství. Ona a Stewart, jsou v The Runaways přezdívány "sůl a pepř". Jsou si veice blízké! "Ona je stát se jedním z mých nejlepších přátel," říká Fanning, která se se Stewart poprvé setkala při natáčení Nového Měsíce ze Stmívání ságy. Jejich role byly naprosto rozdílné: Dakota hrála krvežíznivou upírku Jane a Kristen nevinnou a zamilovanou dívku. ,,Nikdy jsem nepracovala s tolika madými lidmi, jako v New Moon. hrála jsem vždy hlavně s dospělými. První den mi trošku připomínal můj první den ve škole! Bylo to nervy-drásající, ale Kristen mě rychle přivedla do party. Při natáčení jsme se jednou sešly ve stanu u vařiče a prostě jsme si začaly povídat... "

Ve jedné scéně v Uprchlících se obě dívky líbají. "Nebyla jsem ani moc nervózní," říká Fanning. "Tak nějak se to stalo. Nešlo to naplánovat každý detail jako u ostatních scén. Byly to nejlepší přítelkyně a hlavně byla úplně jiná doba."


Fanning-source.blog.cz
Ve soukromém životě se Fanningové podařilo vybudovat překvapivě normální dospívající život. Žije v Los Angeles s rodiči, je blázen do Panda Express fast-foodu a navštěvuje soukromou školu. I když už jí v únoru bylo 16 let, ještě nemá řidičský průkaz. "Někdy vyrazím ven a jsem si jistá, že můžu řídit sama. Ale pak si další den říkám: ,Mami, to je OK... radši mě odvážej do konce mého života!', říká se smíchem.

Po všech těch konferencích k The Runaways a po všech premiérách, vymění Dakota korzet za úbor pro roztleskávačky. "Dělám to, protože si myslím, že je to něco, co je pro středoškolačky tipické. Je to zábavné a už teď mám dobré zkušenosti. A pokud někdy budu hrát roztleskávačku ve filmu," říká s úsměvem, "alespoň budu vědět, co to znamená!"

...

Copyright fanning-source.blog.cz!
 


Komentáře

1 Gina Grint Gina Grint | Web | 30. března 2010 v 15:02 | Reagovat

ta fotka z runaways je úžasná!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

• Prosím berte na nás ohled! Ke všemu co byste odsud chtěli okopírovat na svůj blog přidejte náš zdroj! Veškerá grafika a nashromážděné fotky na tomto blogu nám daly opravdu moc práce. Kdybyste naši žádost neuposlechli, byly bychom nuceny nahlásit vás vedení blog.cz! •

copyright Fanning-source.blog.cz!
© 2009- 2011

free counters