Entertainment Weekly interview about New Moon

6. prosince 2009 v 18:24 | Cassie |  • Interviews
EW:Kde právě jsi?
Dakota:
Jsem ve škole. Momentálně se schovávám před učiteli, kteří by mě mohli vidět telefonovat. Vlastně by to ale mělo být dovoleno, protože vyučování ještě nezačalo.EW:Jaké je to vrátit se teď na střední školu po tom všem?
Dakota: To je můj život. Pro mě je to normální. Není to nic jiného. Jsem opravdu šťastná, že můžu chodit do školy a vést normální život, jakýkoliv je, a také dělat to, co miluji dělat a být součástí velkých projektů.

EW: Jak si myslíš, že budou spolužáci na film reagovat?
Dakota: Většina z nich už ho viděla, takže jsou ohledně toho velice nadšení. Jsem si jistá, že o tom budu dneska hned s několika z nich mluvit.

EW: Jaká byla tvoje reakce, když se začala zveřejňovat čísla návštěvností?
Dakota: Myslím, že je spoustu fanoušků knih i filmu a je jenom zajímavé, kolik lidí se na film přišlo podívat první víkend. Vím, že hodně fanoušků na něj čekalo venku několik dní. Je úžasné, že každý to chtěl vidět hned, jak se to dostalo na plátna kin.

EW: Věděla jsi, že to bude velké. Ale největší otvírací den vůbec?
Dakota: Nevím jestli jsem věděla, že bude největší, ale rozhodně jsem si myslela, že to bude velké už jenom kvůli všem těm fanouškům na premiéře. Každý je svým způsobem fanoušek Twilight.

EW: Dělala jsi nějakou zvláštní oslavu na to, jak se film povedl?
Dakota: Ve filmu mám jenom maličkou roli. Je to Kristen, Rob a Taylor, kdo by měli oslavovat. Je to jen jejich těžká práce. Já jsem se na tom podílela jenom týden a půl a užila si spoustu legrace. Jsem nadšená, že jsem mohla být součástí něčeho takového.


EW: Byla jsi fanouškem ságy, ještě než tě vybrali do role?
Dakota: Samozdřejmě že jsem byla. Četla jsem knížky a všechno.

EW: Tvůj charakter, Jane Volturi, je děsivý. Byla zábavá hrát někoho tak zlého?
Dakota: Ano, je to poprvé, co jsem dělala něco takového. Je to charakter, který se opravdu vyžívá v lidské bolesti. Je to svým způsobem fascinující hrát ji. Byl to definitivně jeden z důvodů, proč jsem tu roli chtěla.

EW: Reagují na tebe lidé odlišně, když tě viděli hrát zápornou roli?
Dakota: Hádám že fanoušci a lidé, kteří mě v tom filmu viděli, na mě teď budou pohlížet odlišně, myslím si ale, že to je herectví. Je to manipulování sebe sama, abych mi charakter seděl. Myslím, že moje práce je s čistým štítem na sebe vzít filmovou postavu, a to je to, co miluji. Miluji hraní odlišných lidí. A, samozdřejmě, překvapovat lidi svýma červenýma očima, hádám.

EW: Ty byly hrůzostrašné. byly to skutečné čočky?
Dakota: Ručně vyráběné a malované oční čočky. Nikdy jsem na svých očích nic neměla, takže to byl pocit, jaký jsem dosud nezažila. Čočky ale někdo musí sundat a zase nasadit. Svým způsobem je cítíte. Časem si ale zvyknete.

EW: Pomohly ti dostat se do role?
Dakota: Ano, myslím, že když automaticky máte děsivý vzhled, nezáleží, co děláte nebo říkáte, takže to pomáhá.

EW: Kolik dalších filmů z Twilight ságy budeš dělat?
Dakota: Třetí už je hotový. Ten už jsem donatáčela.

EW: A potom...?
Dakota: Hm, nevím. O čtvrtém nic nevím.

EW: Máš nějaké další projekty?
Dakota: No, na jaře příštího roku má premiéru film The Runaways, kde hraju také s Kristen (Stewart), a potom budu pravděpodobně také natáčet příští rok.


zdroj: daily-dakota.blog.cz
 


Komentáře

1 Annie aff Annie aff | Web | 6. prosince 2009 v 18:36 | Reagovat

Ta prvni odpoved je super =D

2 verczaaa- admin verczaaa- admin | Web | 6. prosince 2009 v 20:12 | Reagovat

nádherný rozhovor!! líbí se mi, že Dakota je normální holka po tom všem :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

• Prosím berte na nás ohled! Ke všemu co byste odsud chtěli okopírovat na svůj blog přidejte náš zdroj! Veškerá grafika a nashromážděné fotky na tomto blogu nám daly opravdu moc práce. Kdybyste naši žádost neuposlechli, byly bychom nuceny nahlásit vás vedení blog.cz! •

copyright Fanning-source.blog.cz!
© 2009- 2011

free counters